"M jak miłość" TVP2 22.10.2013 odc. 1011. Kasia w ciąży z Marcinem?!

Sprawdź, co wydarzy się w 1011. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 22 października o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1004. odcinku "M jak miłość" Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) przyjrzy się informacjom na temat Krystiana (Filip Tłokiński), które zebrał dla niej Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Krystian to przystojny i uroczy inżynier, który będzie podrywał Kasię, co sprawi, że Chodakowski zainteresuje się jego przeszłością. Prawda okaże się wstrząsająca - Krystian to syn bandyty, który wylądował w więzieniu dzięki obciążającym zeznaniom Kasi. Teraz gdy jego ojciec powiesił się w celi, mężczyzna będzie próbował odegrać się na dziewczynie.

Wstrząśnięta Kasia opowie Chodakowskiemu o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. Ponadto, Marcin na kolacji u Tomka (Andrzej Młynarczyk) w końcu zrozumie, że Agnieszka (Magdalena Walach) nigdy nie pokocha go tak, jak kocha jego wujka. Emocje sprawią, że Kasia i Marcin zaczną się namiętnie całować, po czym udadzą się do sypialni...

W 1011. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany 22 października, Kasia nagle zemdleje. Nieprzytomną dziewczynę zaopiekuje się matka Marcina (Małgorzata Pieczyńska). Kasia jest niemal pewna, że przyczyną omdlenia jest ciąża... - informują SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
 • AniaxD (gość)

  Fajne streszczenie tylko tam nie powinno być Kasia i Tomek tylko Kasia i Marcin

  22.10.2013 14:30
 • ??? (gość)

  "Ponadto, Marcin będzie po kolacji u Tomka (Andrzej Młynarczyk), podczas której Marcin w końcu zrozumie, że..." Matko jedyna! Dziecko by to lepiej ujęło.

  25.09.2013 16:16
 • ??? (gość)

  "Marcin i Kasia wylądują w łóżku" " Trudne chwile, które przeżywają zarówno Kasia, jak i Tomek, sprawią, że para wyląduje w łóżku!" Kto to pisał?!

  25.09.2013 16:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×