"M jak miłość" TVP2 23.09.2013 odc. 1002. Japończyk kelnerem w bistro "Za rogiem"

Sprawdź, co wydarzy się w 1002. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1002. odcinku "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - Japończyk Taro (Hiroaki Murakami). Skąd Azjata wziął się w Polsce?

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1002! CZY ŁUKASZ PRZEŻYŁ? "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 23.09.2013 ODC. 1002. PO STRZELANINIE MARTA CHCE ZREZYGNOWAĆ Z PRACY![/sc]

- Taro ma tajemnice. Miałem się ożenić w Japonii... - zdradził Murakami w Kulisach serialu "M jak miłość". Okazuje się, że Taro uciekł sprzed ołtarza! - Była brzydka jak noc, miała za długi nos i piersi w ogóle nie miała - przyznał aktor.

W jakich okolicznościach widzowie poznają Taro? - Taro, przez przypadek, trafia do bistro ZA ROGIEM. Wizyta kończy się aferą. Pewien pijany amant będzie się nieodpowiednio odzywał do Izy (Sandra Staniszewska). Taro zwróci mu uwagę, a w końcu dojdzie do bójki. Nie będzie go stać na pokrycie kosztów naprawy zniszczeń, więc zaproponuje, że wszystko odpracuje. Janek (Jacek Lenartowicz) zgodzi się, a potem przyjmie Taro do pracy na stałe - powiedział Hiroaki Murakami w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". [sc] CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 30.09.2013 ODC. 1004. MARCIN W ŁÓŻKU Z KASIĄ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA I TOMEK ZNÓW BĘDĄ RAZEM?! [/sc] Aktor zdradził również, że jego bohater będzie miał burzliwe życie uczuciowe.

- Zostanie kelnerem, któremu - tak jak mi - bardzo podobają się polskie kobiety. Taro nie przepuści żadnej okazji, będzie interesował się klientkami bistro. Najpierw przypadnie mu do gustu Iza, ale ta fascynacja nie potrwa długo. Potem przyjdzie czas na Olgę (Marta Ścisłowicz) - dodał Murakami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×