"M jak miłość" TVP2 23.09.2013 odc. 1002. Po strzelaninie Marta chce zrezygnować z pracy!

Sprawdź, co wydarzy się w 1002. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1002. odcinku "M jak miłość" okazuje się, że Marta (Dominika Ostałowska) nie może dojść do siebie po strzelaninie, która miała miejsce w jej domu. Dramatyczne wydarzenie sprawiło, że kobieta poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością zawodową. Jak informuje seris Superseriale.pl, Wojciechowska podejmuje zaskakującą decyzję.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" ODC. 1002! CZY ŁUKASZ PRZEŻYŁ? "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 30.09.2013 ODC. 1004. MARCIN W ŁÓŻKU Z KASIĄ![/sc] - Chcę odejść z zawodu. Nie mogę dłużej być sędzią, nie chcę, nie potrafię! - wyznaje Andrzejowi (Krystian Wieczorek).

Mąż stara się ją przekonać, by nie działała pochopnie.

Wojciechowska jest jednak nieugięta.

- Tak, byłam. Ale coś się zmieniło. Zawsze chciałam dobrze wykonywać swoją robotę. Ale praca ma sens, jeśli nas buduje, cieszy... Jeśli jesteśmy w tej pracy uczciwi. A ja przekroczyłam granicę, której nie powinnam była przekroczyć. Nie wiem, co się tak naprawdę stało… Czy zraniłam tego człowieka, czy nie. Ale jedno jest pewne: oddałam w jego stronę strzał! Po tym, co się stało, nie mogę sądzić innych ludzi... Nie potrafię! - tłumaczy Budzyńskiemu.

Tymczasem Andrzej staje przed Radą Adwokacką, która zawiesza go w obowiązkach...

"M JAK MIŁOŚĆ" - OPIS ODCINKA 1003.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×