M jak miłość TVP2 25.02.2013 i 11.03.2013. Co się wydarzy w odcinku 969. i 973.? Anna jest w ciąży z Markiem?! Marek rzuci Annę dla Ewy?

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 969. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 25.02.2013 o godzinie 20:40!

Multimedia

W 969. odcinku rywalizacja Anny (Tamara Arciuch) i Ewy (Dominika Kluźniak) o względy Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) przybierze na sile! Po wakacjach spędzonych z Ewą Marek coraz bardziej skłania się ku niej! Jednak przyjzd Anny do Grabina komplikuje i tak trudną sytuację. Kobieta jest gotowa walczyć o szwagra, co udowadnia, gdy zaczyna całować go na oczach Ewy, z którą przed chwilą jej ukochany czule tańczył. Anna ma nadzieję, że ich przelotny romans przerodzi się w coś poważniejszego. A jest na to szansa, bo w pewnym momencie Anna musi wykonać test ciążowy. A może to tylko sprytny zabieg, mający na celu utrzymanie Marka przy sobie?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TRACI WIDZÓW BARTEK KASPRZYKOWSKI W "M JAK MIŁOŚĆ"

Sytuacja rozwiąże się w 973. odcinku, gdy Marek ogłasza Annie, że nie zamierza się z nią wiązać. Zakochana kobieta nie tak wyobrażała sobie relację ze szwagrem. Podczas rozmowy z Anną Marek dostaje od Antka SMS-a i zostawia ją samą. Marek przyjeżdża do Ewy, która czeka na pomoc drogową. Dopytuje, dlaczego nagle zaczęła traktować go z dystansem. Ewa daje do zrozumienia, że zranił ją, ukrywając związek z Anną.

Czy mężczyzna zdecyduje się walczyć o odzyskanie zaufania Ewy? A może na drodze do ich szczęścia znów stanie Anka?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • w (gość)

    o ja

    22.02.2013 19:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×