"M jak miłość" TVP2 25.03.2013 odc. 977. Co się wydarzy? Andrzej odejdzie z kancelarii!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 977. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek, 25.03.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Od dłuższego czasu mafia nie daje spokoju Andrzejowi (Krystian Wieczorek) i jego najbliższym. Przestraszony i zmęczony sytuacją mężczyzna podejmuje drastyczne kroki, by odciąć się od podejrzanych osób. Decyduje się pójść na współpracę z policją, łamiąc tym samym tajemnicę zawodową. Jak podaje "Świat seriali", Werner będzie co najmniej niezadowolony z decyzji Andrzeja. Ten jednak pozostaje nieugięty.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? TOMEK ZAZDROSNY O GOSIĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 1.04.2013. CO SIĘ WYDARZY? MARTA WYRZUCI ANDRZEJA Z DOMU!

- Zrozum, to jest jedyne rozwiązanie! Oni przyszli do Marty, rozumiesz? Do Marty! Adwokat mafii w mieszkaniu sędzi sądu apelacyjnego... Marta całe życie pracowała na swoją pozycję. I nie pozwolę nikomu tej pozycji zniszczyć! Muszę raz na zawsze tych drani zdjąć z siebie, ze swojego życia, ze swojej rodziny... - w 977. odcinku tłumaczy mecenas. Dodaje również, że kancelaria nie będzie miała nic wspólnego z jego działaniami, ponieważ sprzeda swoje udziały Wernerowi.

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×