"M jak miłość" TVP2 25.03.2013 odc. 977. Co się wydarzy? Artur zdradzi Marysię?!

Sprawdź, co się wydarzy w 977. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany 25 marca o godzinie 20:40 w telewizyjnej Dwójce!

Multimedia

W 977. odcinku Artur Rogowski (Robert Moskwa) przyjeżdża do Polski z Norwegii. Zagranicą ma problemy z szefem i potrzebuje pomocy prawnej. Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) poleca mu swoją koleżankę Teresę Drawicz (Dominika Łakomska). Mężczyzna spotyka się z prawniczką, która od razu go oczarowuje. Artur również nie jest Teresie obojętny. Kobieta mówi mu, że rozwiązanie jego sprawy będzie wymagało kolejnych częstych spotkań.

Znajomość Artura i Teresy staje się coraz bardziej zażyła i zdecydowanie zaczyna wykraczać poza ramy relacji łączących prawnika z klientem. Marta zaniepokojona coraz bardziej niejednoznaczną sytuacją między szwagrem i koleżanką, upomina ją, że Artur ma żonę i dziecko. Teresa obiecuje, że już więcej nie spotka się z mężczyzną, jednak nie dotrzymuje słowa.

Przed wyjazdem do Norwegii Artur przyjmuje zaproszenie Teresy na kolację do restauracji. Na zakończenie wieczoru kobieta całuje go na pożegnanie. Romans wisi w powietrzu, jednak czy Artur skusi się na "skok w bok" z piękną prawniczką?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×