"M jak miłość" TVP2 25.03.2013 odc. 977. Co się wydarzy? Tomek zazdrosny o Gosię!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 977. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek, 25.03.2013 o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 977. odcinku Małgosia (Joanna Koroniewska) projektuje ogród bogatemu biznesmenowi Korczowi. Po zakończeniu prac zleceniodawca obdarowuje kobietę śliczną bransoletką. Elegancki podarunek nie przypada jednak do gustu Tomkowi, który zwraca żonie uwagę: - Kwiaty? W porządku. Podziękowania? Też. Choć nie podoba mi się to, że facet tak się spoufala... Ale biżuteria? No, to już gruba przesada! Żeby nie drażnić męża, Małgosia obiecuje mu, że zwróci bransoletkę Korczowi.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 1.04.2013 ODC. 979. CO SIĘ WYDARZY? MARTA WYRZUCI ANDRZEJA Z DOMU! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? ARTUR ZDRADZI MARYSIĘ?!

Jednak podczas spaceru z Martą (Dominika Ostałowska) kobieta przyznaje, że wcale nie chce oddawać pięknego, srebrnego prezentu. Siostra zwróci jej uwagę, że biżuteria wykonana jest z platyny i z pewnością kosztowała majątek. I na pewno nie jest tylko podziękowaniem za dobrze wykonaną pracę, więc radzi Małgosi, by posłuchała męża. Czy kobieta posłucha najbliższych? Czy może jednak zatrzyma kosztowny prezent?

Zobacz, co się wydarzy w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×