"M jak miłość" TVP2 29.04.2013 odc. 987. Kinga poznaje przystojnego sąsiada!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 987. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 987. odcinku serialu Kinga (Katarzyna Cichopek) zwierza się Magdzie (Anna Mucha), że jest znudzona swoim małżeństwem z Piotrkiem (Marcin Mroczek). Żali się przyjaciółce, że ma dość stabilizacji przy boku męża i że czuje się przytłoczona. Chwilę później przyjaciółki poznają nowego sąsiada Kingi.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 984. GOŚKA KAŻE TOMKOWI WYBIERAĆ - ONA ALBO AGNIESZKA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 984. AGNIESZKA PRÓBUJE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO! RATUJE JĄ TOMEK!

Mężczyzna przynosi Kindze list, który omyłkowo został wrzucony do jego skrzynki. Przy okazji przedstawia się. Nazywa się Robert Lubiński (Tomasz Borkowski) i będzie nowym sąsiadem Zduńskich. Kinga i Magda są zauroczone przystojnym mężczyzną i proponują mu niewinną zabawę, która będzie miała zaskakujący finał. Czy niewinny flirt doprowadzi do kryzysu w małżeństwie Kingi i Piotrka?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×