"M jak miłość" TVP2 30.04.2013 odc. 988. Iza mści się na Pawle! Radek dowiaduje się o zdradzie!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 988. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 30 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 988. odcinku serialu Radek (Bartłomiej Chowaniec) odwiedzi Izę (Sandra Staniszewska) w pracy. Mężczyzna nie wie, że ukochana żona przez kilka miesięcy zdradzała go ze swoim pracownikiem Pawłem (Rafał Mroczek). Nieświadomy relacji tej dwójki, zaprasza Zduńskiego do swojego domu na parapetówkę. Zaskoczony serdecznością Radka Paweł odpowiada jednak, że ma już inne plany na wieczór.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 6.05.2013 ODC. 989. TOMEK ZRYWA PRZYJAŹŃ Z AGNIESZKĄ DLA MAŁGOSI! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 29.04.2013 ODC. 987. KINGA POZNAJE PRZYSTOJNEGO SĄSIADA!

Po wyjściu Radka Iza zaczyna grozić Pawłowi, by ten nie ważył się przyjść na imprezę. Szefowa zaczyna mu również wypominać, że ciągle jest w pracy nieobecny i wciąż usprawiedliwia się zwolnieniami. W końcu każe mu wybierać: albo praca w jej firmie, albo w bistro. Zniesmaczony Paweł mówi, że w takim razie Iza powinna go zwolnić.

Wieczorem Radek dowiaduje się o tym, że Iza zdradzała go z Pawłem. Udaje się do bistro, by porozmawiać z były kochankiem żony... Jak zakończy się ta konfrontacja? Czy Paweł odejdzie z firmy?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×