"M jak miłość" TVP2 30.09.2013 odc. 1004. Ewa zrywa kontakt z Markiem, bo Anka mówi jej o ciąży!

Sprawdź, co wydarzy się w 1004. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1004. odcinku "M jak miłość" do Ewy (Dominika Kluźniak) przychodzi Ula (Iga Krefft), która dowiedziawszy się o ciąży Anki (Tamara Arciuch), chce, aby jej ojciec (Kacper Kuszewski) i ciotka znów byli razem. Dziewczyna prosi Ewę, by ta przestała spotykać się z Markiem. Kobieta podejrzewa, że to Anka namówiła Ulę do złożenia jej wizyty. Dziewczyna zapewnia jednak, że ciotka nawet nie wie o jej odwiedzinach w domu Ewy. CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.09.2013 ODC. 1000. MAREK WYBIERA EWĘ! ANKA UDAJE CIĄŻĘ! NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?!

Zaniepokojona kobieta postanawia wyjaśnić sytuację i dzwoni do Anki. Serwis SuperSeriale.pl przytacza rozmowę, jaką kobiety odbędą między sobą.

- Miałam dziś dość... niezwykłą wizytę. Była u mnie Ula. I z grubsza rzecz biorąc, prosiła, żebym... nie stawała pani i Markowi na drodze do szczęścia. Chciałam zapytać Marka, o co chodzi, ale pomyślałam, że może... powinnam najpierw porozmawiać z panią - zacznie nieśmiało Ewa. - To Marek pani nic nie powiedział? No tak, właściwie mogłam się tego spodziewać... - odpowiada Anka. - Nie powiedział? O czym? - Ewa jest wyraźnie zaskoczona. - Jestem z Markiem w ciąży. Przykro mi, że dowiaduje się pani w ten sposób... - wyjawia Anka.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. MIRKA W CIĄŻY Z IRKIEM! NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN!

Po tej rozmowie Ewa dzwoni do Marka i prosi, by nigdy więcej się z nią nie kontaktował. W tym czasie do Warszawy wraca Anka, która podczas spotkania z ukochanym informuje go, że poroniła i obwinia go o utratę dziecka.

Kolęda jest załamana po rozmowie z Anną. Ukrywa się w domu ojca, a kiedy Marek przyjeżdża porozmawiać z nią, Jerzy (Artur Barciś) nie wpuszcza go do domu. - Ewy nie ma... dla pana! - mówi wzburzony.

Jak myślicie, czy Ewa i Marek jeszcze będą razem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×