"M jak miłość" TVP2 30.09.2013 odc. 1004. Marcin w łóżku z Kasią!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 1004. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 1004. odcinku "M jak miłość" Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) przyjrzy się informacjom na temat Krystiana (Filip Tłokiński), które zebrał dla niej Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski). Krystian to przystojny i uroczy inżynier, który będzie podrywał Kasię, co sprawi, że Chodakowski zainteresuje się jego przeszłością. Prawda okaże się wstrząsająca - Krystian to syn bandyty, który wylądował w więzieniu dzięki obciążającym zeznaniom Kasi. Teraz gdy jego ojciec powiesił się w celi, mężczyzna będzie próbował odegrać się na dziewczynie.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA I TOMEK ZNÓW BĘDĄ RAZEM?!

Wstrząśnięta Kasia opowie Chodakowskiemu o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości. Wyznanie sprawi, że para zbliży się do siebie i wyląduje w łóżku! Pech zechce, że Agnieszka (Magdalena Walach) postanowi odwiedzić Marcina i zastanie go w negliżu w towarzystwie Kasi...

Mularczyk, coraz bardziej zakochana w Marcinie, chce, by ten rozstał się z Olszewską. Posunie się nawet do tego, że pójdzie do pani prokurator i zażąda, by raz na zawsze zostawiła Chodakowskiego w spokoju. Wyprowadzi tym Agnieszkę z równowagi. Gdy po kilku godzinach zjawi się u niej Marcin, dojdzie do rozstania. Sytuację spróbuje wykorzystać Kasia, która będzie namawiać przyjaciela: - Daj nam szansę. Nawet jeśli sam mnie na razie jeszcze nie kochasz... - informuje "Świat seriali".

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". BARBARA ZDRADZI LUCJANA?! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.09.2013 ODC. 1000. MAREK WYBIERA EWĘ! ANKA UDAJE CIĄŻĘ!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×