"M jak miłość" TVP2 3.09.2013 odc. 997. Mostowiakowie uratują dom w Grabinie!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 997. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 3 września o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

Przed wakacjami w "M jak miłość" zapadał wyrok w sprawie domu w Grabinie. Sąd uznał, że Jane Buford (Joanna Osyda) ma do niego prawo i Mostowiakowie muszę zapłacić dziewczynie 300 tys. złotych. Lucjan (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Marek (Kacper Kuszewski) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) są załamani, bo nie wiedzą, skąd wziąć takie pieniądze.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 10.09.2013 ODC. 999. JANE BUFORD ZGWAŁCONA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.09.2013 ODC. 1000. MAREK WYBIERA EWĘ! ANKA UDAJE CIĄŻĘ!

Zgodnie z wyrokiem sądu spłatą powinien zająć się Marek, ponieważ to on jest formalnym właścicielem domu i ziemi w Grabinie. Mostowiakowie jednak nie chcieli zgodzić się na to, by ich jedyny syn popadł w długi, dlatego postanawili uzyskać pieniądze w wyniku sprzedaży domu. Na szczęście pojawi się niespodzeiwany ratunek!

W 997. odcinku "M jak miłość" do Barbary i Lucjana przychodzi Kisiel (Jerzy Próchnicki). Przyjaciel Mostowiaków powiadamia ich, że w starych papierach znalazł testament matki Lucjana, Marii Mostowiak. Okazuje się, że kobieta zapisała cały majątek w Grabinie swojej synowej Barbarze i to ona jest prawowitą właścicielką ziemi oraz domu. Oznacza to, że Jane Buford nie może sobie rościć prawa do majątku. CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. CO SIĘ STANIE Z JANE BUFORD? [WIDEO] "M JAK MIŁOŚĆ" TVP ODC. 998. SZCZEGÓŁY WYJAZDU MAŁGOSI DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×