"M jak miłość" TVP2 6.05.2013 odc. 989. Tomek zrywa przyjaźń z Agnieszką dla Małgosi!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 989. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 6 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 989. odcinku serialu Tomek (Andrzej Młynarczyk) dochodzi do wniosku, że jadąc do Agnieszki (Magdalena Walach) do Szczecina, sprawił przykrość Małgosi (Joanna Koroniewska). Żona go wówczas potrzebowała, jednak on wybrał pomoc dawnej ukochanej. Chodakowski czuje, że jego małżeństwo jest zagrożone, dlatego decyduje się zerwać kontakt z Olszewską, by ratować związek z Małgosią.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMKIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 29.04.2013 ODC. 987. KINGA POZNAJE PRZYSTOJNEGO SĄSIADA!

Tymczasem Grzegorz (Wojciech Majchrzak) informuje brata, że Agnieszka wróciła do Warszawy. Zaniepokojony Tomek nie chce jednak spotkać się z byłą ukochaną i dlatego gdy Marcin zaprasza go na imprezę powitalną dla Agnieszki, mąż Małgosi odmawia i nie zamierza wybrać się na przyjęcie. Czy to koniec przyjaźni Tomka i Agnieszki? Czy Małgosia będzie zadowolona z decyzji, którą podjął jej mąż? I jak rozwinie się jej odnowiona znajomość byłym mężem?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 984. GOŚKA KAŻE TOMKOWI WYBIERAĆ - ONA ALBO AGNIESZKA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 9.04.2013 ODC. 982. KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE GOSI I TOMKA!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×