"M jak miłość" TVP2 7.05.2013 odc. 990. Marcin odrzuca miłość Kasi przez Agnieszkę!

Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 990. "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 7 maja o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 989. odcinku serialu Marcin (Mikołaj Roznerski) dowiaduje się, że Agnieszka (Magdalena Walach) próbowała się zabić. Gdy niedoszła samobójczyni wraca do Warszawy ze Szczecina, Marcin jedzie do niej i wyznaje, że ją kocha. Para ląduje w łóżku i spędza razem upojną noc.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. CO SIĘ WYDARZY? AGNIESZKA W ŁÓŻKU Z MARCINEM! "M JAK MIŁOŚĆ" 6.05.2013 ODC. 989. TOMEK ZRYWA PRZYJAŹŃ Z AGNIESZKĄ DLA MAŁGOSI!

W 990. odcinku serialu sytuacja między Marcinem i Kasią (Agnieszka Sienkiewicz) jest niezręczna po nieudanej randce. Ponadto, w Marcinie na nowo odżywają uczucia do Agnieszki. Wiedząc o tym, że Kasia jest w nim zakochana, tłumaczy jej, że nigdy nie będą razem i co najwyżej mogą zostać przyjaciółmi. Dziewczyna nie potrafi pogodzić się z odrzuceniem. Nie rozumie, skąd wzięła się nagła zmiana w zachowaniu Marcina, przecież niedawno zbliżyli się do siebie! Chłopak jednak jest przekonany, że podjął dobrą decyzję.

Wieczorem idzie do Agnieszki z kwiatami. Widząc brak entuzjazmu ze strony ukochanej, prosi ją, by chociaż udawała, że jej na nim zależy.. Agnieszka zgadza się tylko na niezobowiązujący seks, o którym nikt nie będzie widział. Marcin jest gotowy na wszystko, by być blisko ukochanej. Czy jednak w końcu zorientuje się, że kobieta bawi się jego uczuciami? I jak z całą sytuacją poradzi sobie Kasia?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 29.04.2013 ODC. 987. KINGA POZNAJE PRZYSTOJNEGO SĄSIADA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 30.04.2013 ODC. 988. IZA MŚCI SIĘ NA PAWLE! RADEK DOWIADUJE SIĘ O ZDRADZIE!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×