"M jak miłość" TVP2 9.04.2013 odc. 982. Kryzys w małżeństwie Gosi i Tomka!

Sprawdź, co wydarzy się w 982. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 9 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 982. odcinku serialu w małżeństwie Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) kryzys, który już od jakiegoś czasu był wyczuwalny, przybiera na sile. Po wypadku, któremu uległ Tomek i po trudnej walce o jego powrót do zdrowie, Małgosia uważa, że nadszedł czas na jakąś pozytywną odmianę w ich wspólnym życiu. Namawia męża na wzięcie kredytu, dzięki któremu będą mogli wyremontować mieszkanie. Jednak Tomek nie zgadza się na jej propozycję i nie chce słyszeć o żadnym kredycie.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚC" TVP2 16.04.2013 ODC. 983. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? TOMEK ZAZDROSNY O GOSIĘ!

Tymczasem Małgosia nie zamierza rezygnować z tego, na czym jej zależy. Dlatego umawia się ze swoim byłym mężem Michałem (Paweł Okraska), by ten pomógł jej przygotować stosowne dokumenty, dzięki którym uzyska kredyt na remont. Podczas spotkania mężczyzna wyznaje Małgosi, że żałuje rozstania z nią i że był to największy błąd jego życia. Kobieta nie informuje Tomek o tym, że widziała się z Michałem...

Wieczorem para odbywa szczerą rozmowę. Małgosia przypomina Tomkowi, że po wypadku bardzo go wspierała i walczyła o ich związek. Chce, żeby teraz mężczyzna okazał jej wdzięczność. Mężczyzna uważa jednak, że Małgosia chce na nim wymusić bezwarunkowe posłuszeństwo. Kobieta boi się, że oddalili się z mężem od siebie i nie wie, jak przetrwają trudne chwile... Jak zakończy się ten kryzys?

Zobacz, co się wydarzy w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×