"M jak miłość" TVP2 9.04.2013 odc. 982. Trudna rozmowa Andrzeja z Januszem!

Sprawdź, co wydarzy się w 982. odcinku "M jak miłość", który zostanie wyemitowany we wtorek 9 kwietnia o godzinie 20:40 w Dwójce!

Multimedia

W 982. odcinku serialu Janusz (Wojciech Błach) odwiedza Andrzeja (Krystian Wieczorek) w kancelarii, by przeprowadzić z nim poważną rozmowę na temat przyszłości swojej rodziny.

Janusz, który nadal czuje się skrzywdzony przez Edytę (Ewa Bukowska), która zdradziła go z Andrzejem tuż przed ślubem, prosi mecenasa, by ten zostawił jego rodzinę w spokoju. Januszowi szczególnie zależy na tym, by Piotrek (Hubert Zduniak) nie poznał prawdy o tym, kto jest jego ojcem. Chce, by chłopiec nadal traktował właśnie jego jak ojca.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 9.04.2013 ODC. 982. KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE GOSI I TOMKA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 983. AGNIESZKA PRÓBUJE SIĘ ZABIĆ! RATUJE JĄ TOMEK!

Jednak Andrzej zarzuca Januszowi, że przez dłuższy czas ten zachowywał się jak egoista i nie chciał nawet rozmawiać z chłopcem, który bardzo cierpiał z tego powodu. Prośba Janusza wyprowadza mecenasa z równowagi do tego stopnia, że wykrzykuje mu w twarz, że decyzję podejmie sam i zrobi to, co uzna za najlepsze dla Piotrka. Janusz z kolei odpowiada, że decyzja należy do niego i Edyty. Jednak mecenas ma w ręku niepodważalny dowód swoich praw do opieki nad Piotrusiem - wyniki badań genetycznych...

Zobacz, co się wydarzy w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×