"M jak miłość" TVP2. Co się wydarzy? Agnieszka w łóżku z Marcinem!

Sprawdź, jak Agnieszka zacznie się zachowywać po próbie samobójczej!

Multimedia

W 983. odcinku serialu Agnieszka próbuje się zabić! Ratuje ją Tomek! Mężczyzna znajduje ją nieprzytomną, dlatego od razu dzwoni po pogotowie, a następnie czuwa przy jej łóżku. Obiecuje również, że będzie ją częściej odwiedzał w Szczecinie. Agnieszka (Magdalena Walach) nie chce jednak niszczyć jego relacji z Małgosią (Joanna Koroniewska). Jest mu jednak wdzięczna za przywrócenie chęci do życia.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 9.04.2013 ODC. 982. KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE GOSI I TOMKA! "M JAK MIŁOŚĆ TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? TOMEK ZAZDROSNY O GOSIĘ!

Jak podaje "Świat seriali", o próbie samobójczej Agnieszki dowiaduje się Marcin (Mikołaj Roznerski), który od razu próbuje skontaktować się z kobietą. Ta nie odbiera telefonów, jednak przypadek sprawia, że spotykają się w parku podczas wielkiej ulewy. Przemoczeni docierają do mieszkania Agnieszki i... lądują w łóżku!

Jednak gdy Marcin prosi Agnieszkę o kolejne spotkanie, ta nie okazuje mu czułości. Zgadza się na to, by łączył ich tylko seks, nie zamierza nikomu mówić o relacji łączącej ją z Marcinem. Zakochany Chodakowski jest zdesperowany. Prosi Olszewską, by chociaż udawała, że jej na nim zależy. Czy tej dwójce uda się stworzyć szczęśliwy związek?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×