"M jak miłość" TVP2. Małgosia rozstanie się z Tomkiem i... wyjedzie za granicę!

Po odejściu z serialu Joanny Koroniewskiej zastanawiano się, jak zakończyć wątek Małgosi.

Multimedia

Od czasu, gdy Joanna Koroniewska pożegnała się z "M jak miłość", widzowie zastanawiali się, jak scenarzyści zakończą wątek Małgosi Chodakowskiej.

Małżeństwo Małgosi (Joanna Koroniewska) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) od dłuższego czasu przeżywa kryzys. Po próbie samobójczej Agnieszki (Magdalena Walach) Chodakowski coraz bardziej zwraca się ku byłej ukochanej. Zazdrosna Małgosia każe mu wybierać - ona albo Agnieszka.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 16.04.2013 ODC. 984. GOŚKA KAŻE TOMKOWI WYBIERAĆ - ONA ALBO AGNIESZKA! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 9.04.2013 ODC. 982. KRYZYS W MAŁŻEŃSTWIE GOSI I TOMKA!

Jednak problemy małżeństwa Chodakowskich są dużo poważniejsze. Gdy Tomek przebywał w szpitalu, jego żona zapożyczyła się w parabankach, u których brała pożyczki tzw. "chwilówki". Z kolei gdy Tomek wraca do zdrowia, Małgosia postanowia odnowić mieszkanie, więc bierze kolejny kredyt, nie informując o tym męża. Ponadto, zapożycza się u swojego byłego męża Michała Łagody (Paweł Okraska), by kupić nowy samochód.

Michał jednak nie pomaga Małgosi bezinteresownie. Mężczyzna ma nadzieję, że była żona wróci do niego, gdy zobaczy, jak bardzo mu na niej zależy. Dodatkowo kryzys w małżeństwie Chodakowskich coraz bardziej popycha Małgosię w ramiona byłego męża. Kobieta nie przyznaje się Tomkowi ani do pożyczek, ani do spotkań z Michałem. Wszystko wskazuje na to, że Małgosia wyjedzie z byłym mężem za granicę, by uciec od narastających problemów finansowych!

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ: TVP2 25.03.2013 ODC. 977. CO SIĘ WYDARZY? TOMEK ZAZDROSNY O GOSIĘ! JOANNA KORONIEWSKA POŻEGNAŁA SIĘ Z "M JAK MIŁOŚĆ"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×