"M jak miłość" TVP2 nowe odcinki. Agnieszka i Tomek znów będą razem?!

Sprawdź, co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach "M jak miłość".

Multimedia

Pod koniec obecnego sezonu serialu Małgosia (Joanna Koroniewska) wyjedzie na stałe za granicę. Zostawi Tomka (Andrzej Młynarczyk) samego z dziećmi - Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtusiem (Franek Korzeniewski). Na jego drodze znów pojawi się Agnieszka (Magdalena Walach).

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 20.05.2013 ODC. 993. PAWEŁ ZDUŃSKI SPOTKA MIŁOŚĆ ŻYCIA? "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMKIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ!

Olszewska od pewnego czasu spotyka się z bratankiem Tomka, Marcinem (Mikołaj Roznerski), jednak ich relacja opiera się tylko na seksie. Agnieszka nie zamierza angażować się w związek z młodym Chodakowskim, ponieważ ciągle kocha Tomka. Wyjazd Małgosi to idealny pretekst, by pocieszyć ukochanego i być może znów się do niego zbliżyć.

Jak informuje "Świat seriali", pojawiły się już zdjęcia zapowiadające wydarzenia powakacyjnego sezonu "M jak miłość". Widać na nich Agnieszkę w mieszkaniu Tomka. Kobieta siedzi przy stole nakrytym do uroczystej kolacji dla dwóch osób. Wiadomo również, że romantyczne spotkanie zostanie zakłócone przez wizytę Marcina, która wyraźnie zaskoczy i zdenerwuje Agnieszkę. Jak zareaguje Marcin, widząc kochankę w domu Tomka? Czy Chodakowscy znów będą rywalizować o względy i uczucia Olszewskiej? Tego dowiemy się po wakacjach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×