"M jak miłość" TVP2 nowe odcinki jesień 2013. Walka o serce Marcina Chodakowskiego!

W jesiennych odcinkach "M jak miłość" o serce Marcina Chodakowskiego będą rywalizowały aż cztery kobiety!

Multimedia

W nowych odcinkach "M jak miłość" życie uczuciowe Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) stanie się jeszcze bardziej zagmatwane, niż było do tej pory. Przed wakacjami bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk) w końcu dopiął swego i związał się z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach). Początkowo niezobowiązująca znajomość przerodzi się w trwałą zażyłość, która jednak się skończy, gdy Marcin odkryje, że jego ukochana wciąż nie może zapomnieć o jego wujku.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". KASIA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE! URATUJE JĄ MARCIN! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA I TOMEK ZNÓW BĘDĄ RAZEM?!

Załamany chłopak będzie szukał pocieszenia w ramionach Kasi (Agnieszka Sienkiewicz), która, choć nie dawała tego po sobie poznać, bardzo cierpiała z powodu związku ukochanego z Olszewską. Trudna sytuacja zbliży Chodakowskiego i Mularczyk i będzie się wydawało, że przyjaźń przestaje im wystarczać.

Wtedy na horyzoncie pojawią się dwie kolejne kobiety, które będą widziały swoje miejsce u boku Chodakowskiego. W grudniowych odcinkach w "M jak miłość" pojawi się Eryka (Marta Juras), przyrodnia siostra Jane Buford (Joanna Osyda), która zapała uczuciem do Marcina, gdy ten uratuje ją przed utonięciem. Niestety, okaże się, że o miłość Chodakowskiego walczy również Janka...

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 10.09.2013 ODC. 999. JANE BUFORD ZGWAŁCONA! "M JAK MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI. CO SIĘ STANIE Z JANE BUFORD? [WIDEO]

- Eryka przylatuje ze Stanów Zjednoczonych i powoli osiedla się w Polsce. W tej chwili kręcimy jeszcze letnie odcinki "M jak miłość". Janka zmienia zupełnie swoje oblicze. Zakochuje się pierwszy raz w jakimś mężczyźnie i to troszeczkę psuje jej relacje z siostrą, bo jej siostra też zakochuje się w tym samym facecie - zdradziła w "Kulisach M jak miłość" Joanna Osyda.

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    co za młot to pisze? marcin jest bratankiem nie bratem tomka gamonie...

    18.11.2013 22:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×