"M jak miłość" TVP2 odc. 998. Szczegóły wyjazdu Małgosi do Stanów Zjednoczonych!

Poznaj szczegóły wyjazdu Małgosi Chodakowskiej!

Multimedia

Wiadomo już, że po odejściu z serialu Joanny Koroniewskiej grana przez nią Małgosia Chodakowska zdecyduje się na stałe wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Narastające problemy finansowe, spowodowane zaciąganymi przez Małgosię pożyczkami, sprawiają, że kobieta szuka pomocy u byłego męża. Michał (Paweł Okraska) jednak nie pomaga Małgosi bezinteresownie. Mężczyzna ma nadzieję, że była żona wróci do niego, gdy zobaczy, jak bardzo mu na niej zależy. Dodatkowo kryzys w małżeństwie Chodakowskich coraz bardziej popycha Małgosię w ramiona byłego męża. Kobieta nie przyznaje się Tomkowi ani do pożyczek, ani do spotkań z Michałem.

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2. MAŁGOSIA ROZSTANIE SIĘ Z TOMKIEM I... WYJEDZIE ZA GRANICĘ! "M JAK MIŁOŚĆ" TVP2 NOWE ODCINKI. AGNIESZKA I TOMEK ZNÓW BĘDĄ RAZEM?!

W 998. odcinku serialu Małgosia informuje rodzinę, że razem z Wojtusiem (Franek Korzeniewski) wybiera się na kilka miesięcy do USA w celach zawodowych. Tomek (Andrzej Młynarczyk) nie chce zgodzić się na tak długą rozłąkę z rodziną. Również mamie Małgosi nie podoba się ten pomysł i tylko Lucjan stara się przekonać resztę rodziny, że mając taką szansę, Małgosia powinna z niej skorzystać.

W 999. odcinku Chodakowska zapewnia rodzinę, że nie lubi łzawych pożegnań i dlatego prosi, by nie odprowadzać jej na lotnisko. Nie informuje jednak najbliższych, że do USA leci wraz z Michałem, z którym ma się spotkać właśnie na lotnisku. Niestety, przez przypadek widzi ich Budzyński (Krystian Wieczorek), który służbowo wybiera się do Berlina. W ten sposób kłamstwa Małgosi wychodzą na jaw...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×