"M jak miłość". Ula czy Natalia? Która z sióstr będzie z leśniczym Frankiem?

Czy młody leśniczy Franek wejdzie do rodziny Mostowiaków? Z którą z córek Marka połączy go bliższa relacja?

Multimedia

Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) szybko stał się obiektem zainteresowania zarówno Uli (Iga Krefft), jak i ciężarnej Natalki (Marcjanna Lelek). Prawdopodobnie dowiemy się tego z nowych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2015.

Ula od początku znajomości z Frankiem nie miała oporów przed kokietowaniem go. Chciała się spotykać i często wydzwaniała do niego. Wydaje się jednak, że leśniczy lepiej czuje się przy Natalii, która ma za sobą zawód miłosny. Ciężarna Mostowiakówna nie kpi z jego pracy ani z tego, że prowadzi samotne życia w leśnej głuszy. Czy to oznacza, że to właśnie Franek będzie ojcem dla jej dziecka?

CZYTAJ TAKŻE: "M JAK MIŁOŚĆ". KIEDY NATALKA URODZI MAŁĄ HANIĘ? NOWE ODCINKI "M JAK MIŁOŚĆ". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU PO WAKACJACH 2015?

Wiadomo już, że w nowych odcinkach serialu Natalka i Franek zbliżą się do siebie jeszcze bardziej. To będzie przy niej, gdy rozpocznie się poród. Widzowie będą także świadkami ich pierwszego pocałunku! Po urodzeniu córki Hani Natalia na stałe zamieszka w Grabinie i będzie widywać leśnika bardzo często.

  • Ula jest zauroczona Frankiem. Jest szansa, że Ula się zakocha. Myślę, że może się obawiać tego, że Natalka poczuje się samotna. Jakaś taka niepewność w tej relacji między nią, Natalką a Frankiem może powodować to, że może będzie chciała odpuścić swoje uczucia na rzecz tego, że może ten mężczyzna zainteresuje się jej siostrą, która jest troszeczkę w skomplikowanej sytuacji - zdradziła Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".

Nowe odcinki "M jak miłość" od wtorku, 1.09.2015, o godz. 20.40 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • mumia 52o (gość)

    franek będzie z natalką

    27.12.2015 16:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×