"M jak miłość". Ula nie pożegna się z Markiem? Iga Krefft o odejściu Kacpra Kuszewskiego [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

To już ostatnie chwile Kacpra Kuszewskiego w "M jak miłość". Jak będzie wyglądało pożegnanie Marka Mostowiaka? Czy jego córka, Ula nie pożegna się z nim?

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) powoli żegna się z Grabiną i z Polską. Po tym, jak zdecydował się sprzedać przetwórnię, wyjedzie z Ewą (Dominika Kluźniak) do Dublina. Kiedy za jakiś czas wróci na ślub Marysi (Małgorzata Pieczyńska) i Artura (Robert Moskwa) okaże się, że małżonkowie wyprowadzają się jeszcze dalej - do Australii.

Wiemy, kiedy ostatni odcinek z Kacprem Kuszewskim! Dokąd wyjedzie Marek? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Od jakiegoś czasu Marek ma problem z Ulą (Iga Krefft), która jest coraz bardziej niepokorna. Wdała się w romans z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), uciekła z nim, a po powrocie została oskarżona o doprowadzenie Janka (Tomáš Kollárik) do próby samobójczej. Czy kiedy dowie się, że Marek wyjeżdża na dłużej, nie będzie chciała się z nim pożegnać? Ojciec i córka rozstaną się w gniewie?

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Iga Krefft, która wciela się w Ulę przyznaje, że nie miało miejsce pożegnanie Uli i Marka. Wiadomo bowiem, że furtka dla powrotu Kuszewskiego do serialu zostaje otwarta. Iga wskazuje jednak, że jest wdzięczna Kacprowi za to, czego nauczyła się od niego przez lata spędzone na planie "M jak miłość". Co jeszcze powiedziała na ten temat? Zobacz wideo!

Marek Mostowiak kiedyś i dziś. Jak zmienił się Kacper Kuszewski przez lata? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×