"M jak miłość". Uwielbiany Wojtuś powróci do serialu? Aktor odniósł się do tej informacji

Większość fanów serialu "M jak miłość" czeka niecierpliwie na powrót ich ulubieńca - Wojtusia. Aktor zniknął z obsady serialu razem z Barbarą Kurdej-Szatan i od tamtej pory nie cichną plotki o jego powrocie. Czy wreszcie nastąpi ten wyczekiwany zwrot akcji? Feliks Matecki odniósł się do tych informacji.

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2022 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wojtuś (Feliks Matecki) był ulubionym, dziecięcym bohaterem "M jak miłość", dopóki jego postać nie została usunięta z obsady serialu razem z jego opiekunką, którą grała Barbara Kurdej-Szatan. Młody aktor od tego czasu prężnie się rozwijał i już niedługo będziemy mogli go oglądać w nowych produkcjach. Sam zainteresowany ostatnio odniósł się do informacji jakoby miał powrócić do "M jak miłość".

INSTA https://www.instagram.com/p/ChFrjoIIsqx/

Często pytacie mnie kiedy wrócę do M jak miłość. Odpowiem tak: obecnie czekam na premierę filmu @orletafilm w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza, w którym zagrałem jedną z głównych ról. Na tym chcę się przede wszystkim skupić. Ważny film, o ważnych sprawach, zrobiony przez ważnych dla mnie ludzi. Myślę, że to będzie mocne i wartościowe kino. Premiera już 9 września 📽 Zapraszam! Wyżej kadr z filmu oraz zdjęcie z planu podczas rozmowy z reżyserem - tak opowiadał na swoim profilu na Instagramie

Jak widać młody aktor jest mocno zajęty i jak na razie chyba nie zamierza powrócić do obsady "M jak miłość". Jednocześnie jego odpowiedź nie była jednoznaczna, więc może nie zamyka sobie tej furtki na przyszłość? Chcielibyście by Wojtuś znowu pojawił się w serialu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×