"M jak miłość". Weronika Rosati, czyli Ania namiesza w życiu Magdy? Dojdzie do rozstania Marszałek i Budzyńskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

Weronika Rosati, która wraca do "M jak miłość" po 13 latach zdradziła, że jej postać wiele namiesza! Okaże się, że jest znajomą nie tylko Zduńskich, ale i Budzyńskiego... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Weronika Rosati wraca do "M jak miłość" po 13 latach! Wcieli się w Ankę - przyjaciółkę Kingi (Katarzyna Cichopek) z czasów liceum. Dziewczyna kochała się w Pawle Zduńskim (Rafał Mroczek) i konkurowała o jego serce m.in. z Magdą (Anna Mucha). Później wyjechała na studia do Krakowa.

Rafał Mroczek o wyjeździe Katii i powrocie Anki. Kobiety znowu namieszają w życiu Pawła? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Teraz postać Weroniki Rosati znowu pojawi się w serialu! W kulisach "M jak miłość" aktorka opowiedziała o powrocie na plan.

W tym roku "M jak miłość" obchodzi swoje 18. urodziny i w związku z tymi urodzinami pojawi się postać, którą ja gram. Na pewno moja postać wiele namiesza. Powodzenia Madzia!

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

Ania rzeczywiście namiesza w związku Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek), bo okaże się jego bardzo dobrą znajomą. Anna Mucha cieszy się, że nie będzie nudy u jej bohaterki.

Nudy się nie da oglądać. Piekło świętego spokoju, to zdecydowanie coś ani nie dla mnie, ani dla mojej bohaterki.

Czy Ania rzeczywiście rozdzieli Magdę i Budzyńskiego? Co z ich planami o dziecku? Oglądaj nowe odcinki "M jak miłość"!

Magda jednak zajdzie w ciążę? Andrzej zgodzi się na dziecko? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Niech tylko spróbuje rozdzielić Magdę i Andrzeja😕

    10.11.2018 09:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×