"M jak miłość". Weronika Rosati na planie serialu po 18 latach! Jak zmieniła się Ania z "M jak miłość"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Weronika Rosati wróciła na plan "M jak miłość" po 18 latach! Aktorka, która przed laty wcielała się w sympatię Pawła Zduńskiego ponownie zagra Anię w hicie Dwójki. Co wydarzy się w jej wątku? Jak bardzo zmieniła się Ania z "M jak miłość"? Oceńcie sami!

Multimedia

Weronika Rosati rozpoczęła pracę na planie "M jak miłość w 2000 roku. Rola Anki - przyjaciółki Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) i jej druhny na jej potajemnym ślubie była pierwszym poważnym zadaniem aktorskim w życiu młodej aktorki. Ania była zakochana w Pawle Zduńskim (Rafał Mroczek) i walczyła o jego serce z Teresą (Joanna Sydor) i z Magdą (Anna Mucha).

Myślę, że Ania jest po prostu za bardzo beztroska. I tak młodzieńczo naiwna... Jeszcze nie do końca zna życie. O Pawle nie wie nic, ale mimo wszystko od razu bardzo się angażuje: zakochuje się w nim bez pamięci... - mówiła w jednym z pierwszych wywiadów Weronika Rosati.

Ich związek nie trwał jednak długo, dziewczyna zdała ostatecznie egzaminy na ASP i wyjechała na studia do Krakowa. Ania powróci jednak w nowym sezonie "M jak miłość". Weronika Rosati pochwaliła się w mediach społecznościowych porcją zdjęć z planu z dawnymi przyjaciółmi.

Tamara Arciuch odchodzi z serialu Dwójki? Wiemy, jaka jest prawda! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka pozuje m.in. z Katarzyną Cichopek, czyli serialową Kingą oraz Anną Muchą, czyli Magdą. Czy dawna miłość Pawła i Ani odżyje na nowe? Tego na razie nie wiemy.

Spotkanie po latach!!! Z Weroniką byłyśmy w Ognisku Teatralnym przy Teatrze Ochota u Państwa Machulskich. Miałyśmy wtedy 11 może 12 lat 😁 jeździłyśmy na wspólne obozy teatralne. Później spotkałyśmy się na planie @mjakmilosc.official jakieś 18 lat temu 😁 i dziś ponownie...już jako Mamusie - tak zdjęcie z Weroniką Rosati podpisała Katarzyna Cichopek.

Zdjęcia Weroniki Rosati zdradzają jednak, że aktorka pracuje nad wspólnymi scenami z Krystianem Wieczorkiem, czyli ukochanym Magdy - Budzyńskim. Czyżby to właśnie w ich życiu miała nastąpić rewolucja w związku z powrotem Ani? Powracająca do serialu bohaterka okaże się byłą dziewczyną Andrzeja, najprawdopodobniej pojawi się też owoc ich romansu - dziecko!

Jak zmieniła się Ania z "M jak miłość"? Porównajcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×