"M jak miłość". Will Richardson dołącza do obsady serialu! Kim będzie tajemniczy wspólnik Kamila? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" pojawi się nowa postać, tajemniczy biznesmen ze Belgii, którego zagra Will Richardson. Sprawdź, co już o nim wiadomo!

Multimedia

"M jak miłość" po wakacjach 2019 w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kamil Gryc (Marcin Bosak) wyzdrowiał i postanowił zawalczyć o uczucia Magdy (Anna Mucha)! Oznacza to, że w nowych odcinkach serialu "M jak miłość" będzie stale obecny w życiu swojej byłej narzeczonej, a tym samym i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Marcin i Jakub się pogodzą? Połączą siły dla dobra Izy!Zobacz więcej

Po wakacjach okaże się jednak, że Kamil skrywa jeszcze drugą twarz. Zacznie prowadzić interesy z tajemniczym belgijskim biznesmenem. Colin Lucas poprosi Gryca o pomoc, a Kamil przedstawi swojego klienta Budzyńskiemu i Wernerowi (Jacek Kopczyński). Szybko okaże się jednak, że interesy Belga nie są do końca uczciwe...

W rolę Lucasa wcieli się Will Richardson, amerykański podróżnik, dziennikarz i pisarz. Jest także byłym mężem znanej polskiej dziennikarki Moniki Zamachowskiej, z którą był w związku w latach 1992-98. W jednym z wywiadów Amerykanin przyznał, że aktorstwo od dawna było jego marzeniem i jest bardzo szczęśliwy, że będzie mógł zrealizować je właśnie w "M jak miłość".

Czy tajemniczy biznesmen ściągnie kłopoty na Andrzeja? Tego dowiem się już po wakacjach!

Marcin nie chce romansu Agnieszki z Olkiem! Przekona ją do rozstania?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×