"M jak miłość". Witold Pyrkosz zniknie z serialu? Aktor coraz gorzej znosi trudy pracy

Witold Pyrkosz wielokrotnie zapewniał, że nie zamierza rezygnować z gry w "M jak miłość", jednak ostatnie doniesienia medialne sugerują, że stan zdrowia aktora nie pozostawia dalszych złudzeń.

Multimedia

Witold Pyrkosz już od szesnastu lat wciela się w postać Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Aktor, który już 24 grudnia będzie obchodził 90 urodziny, wielokrotnie zapewniał, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy w serialu: -Jak umrę, to wtedy odejdę, ale za życia nigdy! Nie da się jednak ukryć, że od kilku miesięcy, Pyrkosz pojawia się na ekranie coraz rzadziej, a jego rola w serialu została ograniczona do minimum.

Jak donosi "Super Express" aktor traci siły i coraz gorzej znosi trudy związane z pracą na planie. -W serialu pojawiają się kolejne wątki, które podobają się widzom. Scen z udziałem serialowego Lucjana jest mniej, ale to oczywiste, zważywszy na stan, w jakim znajduje się aktor. - podaje źródło.

M JAK MIŁOŚĆ - CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". LUCJAN MA CHORE SERCE! UMRZE? [WIDEO+ZDJĘCIA] MAREK CHORUJE NA RAKA! PRZEŻYJE? [WIDEO+ZDJĘCIA] PRÓBA SAMOBÓJCZA BILSKIEGO! CO NA TO MARYSIA? [ZDJĘCIA]

Jak myślicie, czy Witold Pyrkosz już wkrótce zniknie z "M jak miłość"? Wątek choroby Lucjana Mostowiaka, który ma problemy z sercem mógł więc zostać wprowadzony do serialu celowo.

Komentarze

Skomentuj
 • To sobie weź... (gość)

  To weź sobie byle jaką książkę i poczytaj, a serialu nikt ci nie każe oglądać. Miłego czytania!

  15.11.2016 19:43
 • rUDOLF h. (gość)

  ONI WSZYSCY POWINNI ZNIKNĄĆ!! ŻENADA NIE SERIAL!! LEPIEJ BYLE JAKĄ KSIĄŻKĘ WZIĄĆ DO RĘKI I POŚWIĘCIĆ CZAS NA JEJ CZYTANIE, NIŻ TO [.....] OGLĄDAĆ!!

  15.11.2016 19:06
 • Sten (gość)

  bardzo lubię tego aktora i jego filmową żonę. szkoda że jest zmęczony i go tak mało w "Emce"!!!

  15.11.2016 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×