"M jak miłość". Wojciech Traczyński, czyli serialowy Krzyś to już dorosły mężczyzna! Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie?

Pamiętacie Krzysia, adoptowanego syna Kuby z "M jak miłość"? Wojciech Traczyński jest już dorosły i zupełnie nie przypomina słodkiego chłopca z serialu TVP. Jak teraz wygląda Wojciech Traczyński? Czy nadal można oglądać go w telewizji?

Multimedia

Wojciech Traczyński jest już dorosły. Jak zmienił się Krzyś z "M jak miłość"?

Wojciech Traczyński trafił na plan serialu "M jak miłość" w wieku 8 lat. Wcielał się w Krzysia Ziobera, synka Olgi Jankowskiej (w tej roli Karolina Nowakowska), byłej już żony Kuby (Przemysław Cypryański). Chłopczyk przez pewien czas mieszkał z adopcyjnym ojcem w Polsce, kiedy jego mama wraz z kochankiem wyjechała do Niemiec.

Tak dziś wygląda Szymek Solejuk. Maciej Cempura jest już dorosły!Zobacz więcej

Wojciech Traczyński po zakończeniu przygody z "M jak miłość" wycofał się z show-biznesu. Dziecięcy aktor prowadzi jednak konto w mediach społecznościowych, które zdradza, że interesuje się motoryzacją. Tarczyński jest też w związku, chętnie publikuje w sieci zdjęcia ze swoją ukochaną.

Jak zmienił się Krzyś z "M jak miłość", czyli Wojciech Traczyński? Zobaczcie w galerii zdjęcia adoptowanego syna Kuby, którego grał Przemysław Cypryański.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Traczyński nie Tarczyński

    25.04.2021 13:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×