"M jak miłość". Wszystkie kobiety Adama Wernera! Wieczny kawaler ustatkuje się wreszcie u boku Sandry?

Adam Werner z "M jak miłość" miał w swoim życiu naprawdę wiele romansów i długo szukał tej jedynej. Dziś przypominamy, z kim się spotykał! Czy znajdzie wreszcie szczęście? Sprawdź!

Multimedia

Wszystkie kobiety Adama Wernera z "M jak miłość"

Adam Werner (Jacek Kopczyński) z "M jak miłość" nie może ułożyć sobie życia prywatnego - nie potrafi utrzymać żadnego związku, a poza tym jest kobieciarzem, więc czasem umawia się i z kilkoma naraz... Dziś przypominamy jego miłośne podboje!

Wszystkie kobiety Budzyńskiego. Niewierny Andrzej długo szukał szczęścia! Zobacz więcej

Na początku Wernerowi podobały mu się koleżanki po fachu - Agnieszka (Magdalena Walach) czy Monika (Anna Wendzikowska). Jednak prawdziwy i poważny związek stworzył z Anną (Tamara Arciuch), mieli nawet wziąć ślub. Na poważnie związał się także z Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), ale też im nie wyszło, bo najwidoczniej prawnik nie jest w stanie powstrzymać się przed flirtem.

Prawnik romansował także m.in. z Teresą (Joanna Sydor) czy z Julką (Joanna Kuberską). Obecnie chce podbić serce Sandry (Anna Oberc) i wygląda na to, że traktuje ją poważnie.

Śluby, śmierci i porwania - tego nikt się nie spodziewał!Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy wszystkie kobiety, z którymi spotykał się Adam Werner! Która z nich najbardziej do niego pasowała?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×