"M jak miłość". Zaczynał karierę jako dziecko, teraz kończy 19 lat! Jak zmienił się Jakub Jankiewicz?

Jakub Jankiewicz zadebiutował na naszych ekranach jako dziecko. Dziś młody aktor kończy wkracza w dorosłość - kończy 19 lat! Jak zmienił się od swojego debiutu? Jak wygląda dziś? Sprawdź!

Multimedia

Jakub Jankiewicz kończy 19 lat!

Widzowie poznali Jakuba Jankiewicza w 2010 roku, kiedy to wystąpił w serialu "Chichot losu". Miał wtedy 7 lat, a teraz już jest dorosły i bardzo się zmienił!

Od uroczego chłopca do załamanego rozwodnika! Jak zmieniał się serialowy Mateusz?Zobacz więcej

Jakub Jankiewicz urodził się 3 stycznia 2003 roku w Warszawie. Na początku grał jako dziecko w serialach ("Chichot losu" czy "Prosto w serce"), ale chyba największą popularność przyniosła mu rola w filmie "Listy do M.", gdzie zagrał Kostka, syna Mikołaja (Maciej Stuhr) i podbił serca widzów. Od tamtej pory dostawał coraz więcej ról, aż w końcu w 2012 roku, wystąpił w "M jak miłość". Dostał tam rolę Antka, syna Ewy (Dominika Kluźniak) i grał w najpopularniejszym polskim serialu aż do 2018 roku.

Później widywaliśmy go już trochę rzadziej na ekranach, głównie w rolach gościnnych, na przykład w serialach "Komisarz Alex" czy "Ojciec Mateusz". Teraz pracuje nad kolejnymi projektami.

Jak dziś wygląda Jakub Jankiewicz i jak się zmienił? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Madzia (gość)

    Pozdrawiam Was💋💋💋💋

    03.01.2021 23:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×