"M jak miłość". Zagrała jedną z najbardziej irytujących postaci i zniknęła. Tak dziś wygląda Joanna Sydor

Joanna Sydor znana jest widzom jako Teresa z "M jak miłość". Jedni ją kochali inni wręcz przeciwnie - uważali, że to najbardziej irytująca postać w serialu telewizyjnej Dwójki. Czym dziś zajmuje się Joanna Sydor? Aktorka nadal gra w filmach i serialach, ale poświęca się też swojej drugiej pasji.

Multimedia

Joanna Sydor, czyli Teresa z "M jak miłość"

Joanna Sydor szerokiej publiczności dała się poznać w 2003 roku, kiedy dołączyła do obsady "M jak miłość". To właśnie w telenoweli TVP stawiała pierwsze kroki serialowe. Przez kilka lat wcielała się w postać Teresy Makowskiej, kuzynki Mostowiaków, która zawróciła w głowie Pawłowi Zduńskiemu (w tej roli Rafał Mroczek). Ich związek był bardzo burzliwy, m.in. przez sporą różnicę wieku między nimi. Wielu widzów do dziś uważa Teresę za jedną z najbardziej irytujących bohaterek serialu.

Jako Mirka sporo namieszała w serialu. Co dziś słychać u Andżeliki Piechowiak? Zobaczcie, jak teraz wyglądaZobacz więcej

W 2017 roku Joanna Sydor wróciła po 10 latach na plan "M jak miłość". -Pamiętacie Teresę? 2004 rok... Wielu z Was do dziś wspomina jej losy. Jedni kochali inni wręcz przeciwnie...To nie była łatwa dla mnie rola. Sporo emocji... trudnych do zagrania... Potem zaskakujący powrót po 11 latach! Zawsze chciałam, by moja bohaterka była silna. By jej przykład udowodnił, że z najtrudniejszych życiowych zakrętów można wyjść zwycięsko... Można 🙌🏻 - wspominała aktorka na Instgramie.

Jak dziś wygląda Joanna Sydor, czyli Teresa z "M jak miłość"? Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz galerię

Joanna Sydor prywatnie jest mamą dwóch synów - Stanisława i Antoniego. Nadal gra w filmach i serialach - ostatnio mogliśmy ją oglądać w "Pajęczynie" i "Komisarz mama". Aktorka poświęca się też swojej drugiej pasji, którą jest projektowanie wnętrz. Nie każdy wie, ale w 2014 roku skończyła studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dlatego równie mocno jak teatr, film, aktorstwo kocham architekturę wnętrz. Dla mnie piękno ukryte jest wszędzie, zwłaszcza w przestrzeni, w której żyjemy. Projektuję rzeczywistość inspirowaną moją wrażliwością, temperamentem, wyczuciem struktur i kolorem. Łączę w jedną, różnobarwną, acz spójną całość, jednocześnie troszcząc się o to, aby projekty i realizacje odzwierciedlały osobowość klientów, dla których pracuje - pisze o sobie Joanna Sydor.

Rudi Schuberth zniknął z ekranów. Tak dziś wygląda jego życieZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Aaa (gość)

    Oj tak. Teresa to była najbardziej irytująca postać.. EVER :D

    08.07.2022 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×