"M jak miłość". Zaskakująca wypowiedź Marcina Hakiela. To Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z domu. Gdzie teraz mieszka aktorka?

Od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel stał się niezwykle aktywny w świecie mediów i nie stroni od wywiadów. Tancerz postanowił wyjawić kolejne szczegóły dotyczące rozstania z Katarzyną Cichopek. Jak się okazuje, wbrew obiegowej opini, to gwiazda "M jak miłość" wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania. Gdzie teraz mieszka aktorka?

Multimedia

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jakiś czas temuMarcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali swoich fanów informując, że po 17 latach wspólnego życia, w tym 14 jako małżeństwo, zdecydowali się na rozstanie. Od czasu ogłoszenia końca ich małżeństwa aktorka na jakiś czas postanowiła zamilknąć i ograniczyć swoją aktywność w mediach społecznościowych. Natomiast Marcin Hakiel ostatnimi czasy stał się niezwykle niezwykle otwarty, jeśli chodzi o rozmowę z mediami. Wciąż nie umilkły echa jego najgłośniejszego wywiadu, jakiego udzielił w programie "Miasto kobiet", gdzie zasugerował, jakoby Katarzyna Cichopek miała odejść do innego mężczyzny

Internauci są wściekli na Marcina Hakiela! "Facet ma być facetem, a nie..."Zobacz więcej

Zaskakująca wypowiedź Marcina Hakiela. To Katarzyna Cichopek wyprowadziła się z domu

Marcin Hakiel postanowił udzielić kolejnego wywiadu, w którym opowiedział o kulisach rozstania z Katarzyną Cichopek. Na łamach "Plejady" słynny tancerz zdobył się na zaskakujące wyznanie, twierdząc, że to jego żona postanowiła się od niego wyprowadzić. Zdaniem serwisu, Katarzyna Cichopek ma obecnie wynajmować mieszkanie blisko siedziby Telewizji Polskiej, w której realizowane jest m.in. "Pytanie na śniadanie".

Ja akurat mieszkam dalej tam, gdzie mieszkałem. Mieszkam na Sadybie, a główne biuro ma na Białołęce - wyznał Marcin Hakiel w rozmowie z Grzegorzem Dobkiem z "Plejady".

Zobacz galerię

Katarzyna Cichopek przerywa milczenie. Apeluje o "prawo do szczęścia"Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • sdxcd (gość)

    kasia kocha chakiela zatańczY i zarobi nie rozwodzą się mają kościelny pogodzą przed snem

    14.05.2022 23:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×