"M jak miłość". Zduńscy zatrudnią nową nianię! Aleksandra Chapko dołącza do obsady!

W mieszkaniu Zduńskich już wkrótce pojawi się nowa kobieta! Czy opiekunka Nadia namiesza w życiu bohaterów serialu "M jak miłość"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Opieka nad czwórką dzieci to nie lada wyzwanie, a zarówno Kinga (Katarzyna Cichopek), jak i Piotrek (Marcin Mroczek) nie chcą zaniedbywać swoich zawodowych obowiązków. Jest rzeczą oczywistą, że zapracowani rodzice będą potrzebowali pomocy!

Andrzej wezwie Łukasza na rozmowę! Odkrył prawdę?!Zobacz więcej

Początkowo Zduńscy będą chcieli zatrudnić chłopaka, lecz nowy opiekun pechowo złamie nogę i przyśle na zastępstwo swoją koleżankę Nadię (w tej roli Aleksandra Chapko). Okaże się, że dziewczyna ma wykształcenie pedagogiczne i od dawna zajmuje się opieką nad dziećmi. Jest jednak chwilowo bez pracy, bo jej ostatnia podopieczna właśnie poszła do przedszkola. Referencje Nadii będą wyglądały bardzo porządnie i Zduńscy bez wahania przyjmą ją do pracy!

Basia zniszczy związek Pawła i Julki? Nie chce stracić ojca!Zobacz więcej

Aleksandra Chapko to 24-letnia aktorka, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w poważnym aktorstwie. Do tej pory zagrała wyłącznie niewielkie role w takich serialach jak "Druga szansa" czy "Na dobre i na złe". Dużo bardziej znane serialowej publiczności są jej dwie siostry - Karolina (która gra Dominikę z "Barw szczęścia") i Paulina (czyli Elżbieta z "Na Wspólnej"). Nie wiadomo jeszcze na jak długo Aleksandra Chapko zagości w "M jak miłość", ale prawdopodobnie wystawi na ciężką próbę wierność Piotrka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×