"M jak miłość". ZNAMY tajemnicę Aleksandry i Grzegorza! Marcin MA BRATA!

Aleksandra, która przyjechała do Polski, by prosić Marcin o poprowadzenie jej do ołtarza, gdy będzie brała czwarty ślub, po wypadku wyzna synowi tajemnicę z przeszłości...

Multimedia

Niedawno w życie Marcina (Mikołaj Roznerski) wkroczyła jego matka Aleksandra Chodakowska (Małgorzata Pieczyńska). Kobieta, która porzuciła rodzinę wiele lat temu, teraz chce, by syn poprowadził ją do ołtarza, gdy po raz czwarty będzie wychodziła za mąż. Marcin nie zamierza dać matce szansy i stanowczo odmawia wyjazdu z nią do Wiednia.

Aleksandra, której bardzo zależy na obecności syna na ślubie, próbuje dotrzeć do niego za pośrednictwem swojego byłego męża - Grzegorza (Wojciech Majchrzak). Kobieta szantażuje go: - Jeśli nie namówisz naszego syna do wyjazdu na mój ślub, wyznam mu twoją mroczną tajemnicę sprzed lat!

ZNAMY tajemnicę Aleksandry i Grzegorza! Marcin MA BRATA!

Jak informuje "Świat Seriali", Aleksandra będzie miała wypadek, po którym trafi do szpitala i odwoła swój ślub w Wiedniu. Marcin odwiedzi matkę, która postanowi wyznać mu tajemnicę.

- Mieliśmy jeszcze jedno dziecko. Miał na imię Aleksander. Był chory, więc oddaliśmy go pod opiekę sióstr zakonnych - wyjawi Aleksandra. Co więcej, kobieta przyzna, że oboje z mężem myśleli, że dziecko nie żyje. Jednak niedawno dostali informację, że Olek wiele lat temu został oddany do adopcji!

Jak myślicie, jak Marcin przyjmie taką wiadomość?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×