"M jak miłość". Znana jest data pogrzebu Emila Karewicza! Gdzie spocznie legendarny Brunner ze "Stawki większej niż życie"?

Emil Karewicz zmarł 18 marca 2020 roku, jednak jego pogrzeb odbędzie się dopiero pod koniec czerwca. Przyczyną tego oczekiwania była pandemia koronawirusa i początkowe ograniczenia związane z uroczystościami pogrzebowymi. Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

POGRZEB EMILA KAREWICZA

Datę pogrzebu Emila Karewicza podał jego syn, Krzysztof, który w sieci napisał:

Szanowni Państwo, przyjaciele, pogrzeb naszego taty Emila Karewicza odbędzie się 23.06.2020. Uroczystość pożegnania rozpocznie się o godzinie 13:00. Emil Karewicz spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie w Al. Zasłużonych. Pogrzeb będzie miał charakter świecki. Ze względu na sytuację związaną z pandemią, wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w pożegnaniu prosimy o zachowanie odległości, założenie maseczek i nie składanie kondolencji. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Pogrzeb Emila Karewicza będzie miał charakter państwowy. Gdzie i kiedy się odbędzie?Zobacz więcej

Pogrzeb będzie miał charakter państwowy. Jak informuje "Super Express", początkowo Emil Karewicz miał zostać pochowany w innym miejscu, a konkretnie w Marysinie Wawerskim, w grobie rodzinnym z żoną i matką. Jednak Krzysztof Karewicz zapewnia, że prochy swojej matki jak najszybciej przeniesie do grobu ojca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×