"M jak miłość". Zosia będzie miała romans z Erykiem! Wściekła Asia nie daruje mu tego! [CO SIĘ WYDARZY]

Nagły zwrot akcji w "M jak miłość"! Nowy bohater, w którego wcieli się Rafał Szatan uwiedzie Zosię! Jak można się domyślać, to zwiastuje same problemy...

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W nowych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy Rafała Szatana, męża Barbary Kurdej-Szatan. Znany muzyk wcieli się w Eryka – pianistę, którego Asia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę.

Pocałunek Asi i Michała! To on zajmie miejsce Tomka? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Mężczyzna od razu zacznie Chodakowską adorować, ale na Wietrznej będzie miał konkurenta – Michała (Paweł Deląg). Pisarz też otoczy Asię opieką i zrobi wszystko, by zbliżyć się do atrakcyjnej sąsiadki. Tymczasem, zaraz po maturze do domu powróci Zosia (Julia Wróblewska) i... zakocha się! Joasia będzie miała przez to sporo powodów do zmartwień, bo okaże się, że to Eryk jest obiektem uczuć nastolatki.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

- Uwiodłeś ją, sukinsynu! - wykrzyczy wściekła Asia, gdy dowie się o wszystkim. Co wyniknie z romansu Eryka i Zosi? Czy dziewczyna zbuntuje się przeciwko Joasi dla swojej nowej miłości? Przekonamy się wkrótce!

Zosia w ciąży? Julka Wróblewska zdradziła kilka faktów [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×