"M jak miłość". Zosia nie da Erykowi spokoju! Co zrobi Joasia? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]

Joasia dowiedziała się o romansie Zosi i Eryka. Zrobiła mężczyźnie karkołomną awanturę, ale wkrótce okaże się, że to nie on chce utrzymywać tę relację. Sprawdź, co o swoim wątku w "M jak miłość" powiedzieli nam Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan!

Multimedia

"M jak miłość" w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nie może dać sobie rady z Zosią (Julia Wróblewska), która zakochała się w Eryku (Rafał Szatan). Kiedy Chodakowska dowiedziała się o tym, że nastolatka ma romans, a później także, że przystojny muzyk ma żonę i dzieci, wpadła w szał. - Jeśli jeszcze raz się z nią spotkasz… to cię zniszczę! Zrobię z twojego życia piekło… Rozumiesz?! - powiedziała do Eryka.

Asia wpadnie w szał i zrobi Erykowi awanturę na wieść o jego romansie z Zosią! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W końcu Eryk postanowił odrzucić zaloty Zosi i zakończyć ich znajomość. - Nigdy więcej tu nie przychodź. Nie dzwoń, najlepiej zapomnij, że w ogóle się znamy! - oznajmił. To jednak nie spodobało się dziewczynie. Jak zdradzili nam Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, to nie koniec tej historii. Zosia nie pozwoli Erykowi odejść!

- Będę walczyć z Zosią, żeby wybić go jej z głowy, ale nie będzie to łatwe - wskazuje serialowa Joasia. - Zosia będzie go nachodzić i bardzo intensywnie starać się, żeby utrzymać kontakt z Erykiem - dodaje Rafał Szatan. Co jeszcze się wydarzy? Dowiemy się wkrótce, oglądając nowe odcinki "M jak miłość", a już teraz posłuchajcie, co o wspólnej pracy na planie serialu mówią Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał!

Obsada składa życzenia swoim bohaterom z okazji 18. urodzin serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×