M jak miłość

"You Can Dance - Nowa generacja". Katarzyna Cichopek nie będzie jurorką w programie? Miała ją wygryźć Ida Nowakowska

Od pewnego czasu w mediach pojawiają się spekulacje na temat udziału Katarzyny Cichopek w najnowszej edycji "You Can Dance - Nowa generacja". Słynna aktorka miała być przymierzana do roli jednej z jurorek programu. Jednak według najnowszych doniesień, to Ida Nowakowska ma oceniać występy tancerzy. Czy to oznacza koniec Katarzyny Cichopek w "You Can Dance"?

30.06.2022You Can Dance - Nowa Generacja

"Wesele". Tak kiedyś wyglądał Robert Więckiewicz! Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów przez lata zmienił się nie do poznania. Zdjęcia z jego młodości robią wrażenie!

Robert Więckiewicz należy do grona najwybitniejszych i jednocześnie najbardziej charakterystycznych polskich aktorów. Początki jego kariery sięgają blisko 30 lat wstecz, kiedy to zadebiutował w filmie "Samowolka". Od tamtego czasu zrobił ogromną karierę, ale także mocno się zmienił. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Robert Więckiewicz. Zdjęcia z jego młodości robią wrażenie!

29.06.2022Wesele

"M jak miłość". Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Zagrała dziewczynę Marka Mostowiaka i zniknęła. Dziś jest gwiazdą innego hitu TVP i dumną mamą!

Ewelina Serafin dała się poznać widzom za sprawą serialu "M jak miłość". Aktorka wcieliła się w rolę Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. Po jakimś czasie zniknęła z produkcji. Co robi dziś? Jest gwiazdą innego serialu Telewizji Polskiej i dumną mamą dwójki dzieci. Jak zdradza - choć malutcy, już przejawiają pewne talenty sceniczne! Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka.

29.06.2022M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×