Ma sprawę o alimenty!

Spokojnie, Maciej nie narozrabiał!

Multimedia

''Fakt'' donosi, że dziennikarz Maciej Orłoś ma sprawę w sądzie o podwyższenie alimentów, które wypłaca swojej żonie z pierwszego małżeństwa.

 • Nie mam oporów, żeby po 11 latach od rozwodu żądać podwyższenia alimentów dla siebie [...] Poprosił mnie o rozwód, gdy byłam chora. Od razu wystawiłam mu walizkę. Choć leżałam w łóżku chora, nie robiłam mu żadnych problemów. Ale jakim prawem on publicznie rozpowiadał o mojej chorobie? - opowiada Ewa Orłoś w rozmowie z bulwarówką.

Jak dowiadujemy się z gazety, Orłoś wypłacał dotychczas byłej żonie 2 tysiące złotych miesięcznie, teraz Ewa Orłoś chce podwyższenia tej kwoty do 6 tysięcy złotych. Sama jest niezależną dziennikarką niezarabiającą kokosów, a choć jej dwaj synowie, których ojcem jest Maciej są od niedawna pełnoletni ciągle są na jej utrzymaniu.

Czy sąd przyzna rację pani Ewie i nakaże wyrokiem sądowym nową stawkę alimentów Maciejowi, który zarabia miesięcznie bagatela 75 tysięcy złotych!? Przypominamy, że aktualnie, Maciej ma nową rodzinę, żonę i dwójkę dzieci.

Komentarze

Skomentuj
 • GOŚĆ (gość)

  ROBIĆ SIĘ BABĄ NIE CHCE TO PO ALIMENTY DO CHŁOPA A DO ROBOTY DAŁA BOZIA RĄCZKI

  23.09.2009 17:02
 • goska (gość)

  przecież to on zostawił rodzinę niech płaci co to jest 6 tys jak zarabia 75 tys...

  20.09.2009 21:36
 • ja (gość)

  chyba ja pokręciło. ludzie mają po 600 zł wypłaty do ręki i muszą żyć, a jej mało....

  18.09.2009 14:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×