Ma żonę dzięki "Sanatorium miłości". Pierwszy ślub w historii programu wyglądał tak. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Program "Sanatorium miłości" to randkowe show dla seniorów prowadzone przez Martę Manowską. Niedawno zakończył się 4. sezon hitu Telewizji Polskiej. Przypominamy pierwszy ślub, który miał miejsce w historii programu. Uczestnik Adam z 2. edycji co prawda partnerkę znalazł po programie, ale wśród gości nie zabrakło przyjaciół z programu! Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość. Myślicie, że zobaczymy na ślubnym kobiercu kogoś z seniorów z 4. edycji?

Multimedia

W 2. edycji programu "Sanatorium miłości" widzowie poznali Adama, który przez 27 lat był sołtysem Poręby Górnej, a potem radnym Wolbromia. Mężczyzna przekonywał w programie, że seniorzy powinni bardziej otwierać się na świat. Ze smutkiem opowiadał o doskwierającej mu samotności. W programie bardzo szybko zauroczyła go Barbara, ale nie udało im się pogłębić i zacieśnić więzi.

Ile lat mają seniorzy 4. edycji programu? Trudno uwierzyć w te liczby!Zobacz więcej

Emeryt znalazł jednak miłość tuż po programie. Wybranką jego serca została pięć lat młodsza Marta, którą poznał na Facebooku. Seniorzy bardzo szybko zdecydowali, że chcą iść razem przez życie.

Po zakończeniu przygody z "Sanatorium miłości" założyłem konto na Facebooku. Nie przestałem szukać miłości. Nie chciałem być dłużej sam. Zmieniło się jedynie medium, platforma tych poszukiwań. Nie ukrywam, że pisało do mnie wiele pań, a wśród nich pojawiła się właśnie Martusia. To było 14 sierpnia ubiegłego roku. I jestem jej za to wdzięczny, bo gdyby nie zainicjowała naszej znajomości, to nasze drogi, by się nie spotkały. Dostałem piękne zdjęcia i zdecydowałem się na kolejny krok. Mam taki charakter, że wszystko robię do skutku. Nie odpuszczam w połowie drogi, jeśli jestem o czymś przekonany. Muszę mieć efekt. Popisaliśmy trochę na Messengerze. Z każdą rozmową doceniałem bardziej jej charakter, jej mądrość, jej godność, jej wartości, aż w końcu wymieniliśmy się numerami telefonów i zdecydowaliśmy się wyjść z domu - opowiadał Adam w rozmowie z Beatą Banasiewicz z AKPY.

Tak wyglądał pierwszy ślub w historii "Sanatorium miłości"

Adama i Martę dzieliło 80 kilometrów, ale to nie przeszkodziło im w budowaniu trwałej relacji. Senior oświadczył się ukochanej 30 grudnia 2020 roku, a już kilka miesięcy później pojawiła się w mediach informacja o ich ślubie. Pierwszy ślub w historii "Sanatorium miłości" odbył się 5 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wolbromiu.

Martusia jest szalenie pogodną, uśmiechniętą kobietą, spokojną, wyrozumiałą, co jest dla mnie pasjonujące. Sam z natury jestem pogodnym człowiekiem, dużo się uśmiecham, żartuję, więc jestem szczęściarzem, mając obok taką kobietę. Podchodzimy do życia na wesoło! To było moje ciche marzenie, żeby jeszcze raz iść przez życie z kimś bliskim. By mieć się z kim napić rano kawy, porozmawiać, pośmiać się. I to marzenie mi się spełniło. Jestem bardzo szczęśliwy. To mój największy życiowy sukces - dodał w rozmowie z dziennikarką AKPY.

Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy. Tak mieszkali seniorzy 4. edycjiZobacz więcej

Ślub Adama z 2. edycji "Sanatorium miłości" był prawdziwym medialnym wydarzeniem, o którym chętnie dyskutowali widzowie programu TVP. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej, która przyjechała z ekipą telewizyjną oraz przyjaciela Adama z pokoju - Władysława Balickiego.

W galerii przypominamy, jak wyglądał pierwszy ślub w "Sanatorium miłości".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Mariola (gość)

  Ta pani to nawet w tańcu dowodziła. Przy niej p. Adam był taki maluczki. Wszystko wyreżyserowane a pod okiem kamery happy end...

  24.08.2022 22:46
 • Maria (gość)

  Przecież dawno podawali że ta pani wyjechała. Pan Adam sympatyczny człowiek opiekujący się mama na starość. Dom na 3 córki przepisany które napewno nie były szczęśliwe że ta pani po krótkiej znajomości zamieszkała. Jak mówię co nagle to po diable.....

  24.08.2022 22:42
 • Lila (gość)

  Brak guzików miał ten pan młody w marynarce?W każdej sytuacji marynarka odpięta. Oj nie ładnie! No, ale najlepszego życzę 🍀

  20.08.2022 14:22
 • Klara (gość)

  Dla mnie ten Adam nie jest 100% - owy

  20.08.2022 13:31
 • Jeste (gość)

  Jesteście złośliwi jadu się nażarliscie prymitywy

  19.08.2022 23:24
 • Jeste (gość)

  Jesteście złośliwi jadu się nażarliscie prymitywy

  19.08.2022 23:23
 • Danka (gość)

  Dużo miłości

  19.08.2022 22:34
 • EWELINA (gość)

  PAN ADAM BYŁ WSPANIAŁYM FACETEM. BARDZO ROZSĄDNY. TRZEŻWO MYŚLĄCY O ŻYCIU .PATRZYŁAM NA WSZYSTKIE ODCINKI W KTÓRYCH WYSTĘPOWAŁ ADAM. KIBICOWAŁAM JEMU. ALE TAM NIE BYŁO ODPOWIEDNIEJ KANDYDATKI DLA NIEGO. WIĘC BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE POZNAŁ PO PROGRAMIE. JEST ZADOWOLONY I SZCZĘŚLIWY. PANIE ADAMIE ŻYCZĘ DUŻO SZCŻĘŚCIA RADOŚCI I SAMYCH SŁONECZNYCH DNI. ABY PANA SZCZĘŚCIE ZAWSZE KWITŁO.💝💝💝💝💝💖💖💖

  19.08.2022 18:53
 • Viosna8 (gość)

  Wszystkiego najlepszego

  19.08.2022 13:28
 • Adam (gość)

  Panie Karolu i Pani Mario proszę sprawdzić mnie w domu jak wygląda nasze małżeństwo a nie pisać niesprawdzonych rzeczy, lub zmyslac jakieś historie. Zapraszam Pana i Panią na spotkanie, by naocznie zobaczyć rzeczywistość.

  14.05.2022 18:02
 • adam (gość)

  Nasze małżeństwo trwa w najpiękniejsze, wszystko jest jak należy mieszkamy razem w Wolbromiu i cieszymy się z każdej chwili, więc proszę nie pisać bzdurnych i obrażających komentarzy, jak nie ma się dowodu. Jest pora wiosenna i czas zając się robotą a nie zmyślać i pisać o nie sprawdzonych faktach .

  14.05.2022 05:27
 • Maria (gość)

  Odgrzewane kotlety. Małżeństwo nie istnieje lub istnieje na odległość.

  08.05.2022 05:48
 • Eulalis (gość)

  Tex mam ochote filacyc do zespoli

  01.05.2022 21:58
 • Eulalis (gość)

  Tex mam ochote filacyc do zespoli

  01.05.2022 21:53
 • Eulalia (gość)

  Chętnie dołuacze

  01.05.2022 21:52
 • Eulalia (gość)

  Wiele cud

  01.05.2022 21:51
 • Eulalia (gość)

  Chętnie douacze

  01.05.2022 21:50
 • Więcej informacji na temat tego typu imprez zaloguj (gość)

  Katalog firm z branży IT is the page up zaloguj się zarejestruj się zapomniałem dodać wpis umieszczony jest to dla mnie zaszczyt zaprosić na stronie www k i tak. Trzeba tylko nie wiem czy nie wiem co to jest. Co prawda nie ma problemu ze znalezieniem w dniu jutrzejszym czasie rzeczywistym sumieniem mogę prosić o pomoc przy okazji urodzin życzę powodzenia na egzamin z zabawnym zielonym ogrem i tak się stało na stronie internetowej rzeczywistości. Ogólnie to pancernik z tym nie znam się na wielkim ekranie komputera.

  30.04.2022 14:36
 • Karol (gość)

  Ta, tyle, żr pani żona już się wyprowadziła. Poza tym wszystko gra :-).

  25.03.2022 11:06
 • Wiaść.i (gość)

  .wiadomością w dniu

  24.03.2022 15:00
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×