"MacGyver: najlepsze odcinki". Maraton 24-godzinny z kultowym serialem 6 stycznia w CBS Action!

Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie długiego, zimowego dnia niż spotkanie z MacGyverem. Postać agenta specjalnego, który nie nosi broni, ponieważ jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji korzystając ze swej wiedzy technicznej i pomysłowości, już dawno zyskała miano kultowej. Kanał CBS Action zaprasza na 24-godzinny maraton!

Multimedia

Angus MacGyver (Richard Dean Anderson) jest pracownikiem ściśle tajnej organizacji zwanej Phoenix Foundation. Ponadto posiada zdumiewający talent do pokonywania największych niebezpieczeństw za pomocą przedmiotów codziennego użytku i tego, co z nich można stworzyć. Niezależnie od tego przed jakim problemem staje, MacGyver zawsze pokona wroga swoim sprytem i umiejętnościami.

W jednym z emitowanych w ramach maratonu odcinków MacGyver będzie musiał przyjść z pomocą swej pięknej przyjaciółce, Penny Parker (Teri Hatcher). Penny ma być główną gwiazdą musicalu, jednak w trakcie przygotowań do wystawienia sztuki w teatrze zaczynają dziać się dziwne rzeczy… Czy MacGyver rozwiąże zagadkę i zdoła uchronić swą przyjaciółkę przed grożącym jej niebezpieczeństwem?

W jednym z kolejnych odcinków przenosimy się wraz z głównym bohaterem do Genewy, gdzie MacGyver czuwa nad istotnymi negocjacjami pomiędzy dwoma skłóconymi państwami. Rozmowy zostają przerwane atakiem na życie prezydenta Habada (Michael Naxos), o który posądzony zostaje właśnie MacGyver! Zaradny agent musi nie tylko dowieść swojej niewinności, ale również powstrzymać prawdziwego snajpera…

Na 24 godziny z najlepszymi odcinkami serialu "MacGyver" z sezonów 4-7 kanał CBS Action zaprasza 6 stycznia od 6:00!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×