maciej bochniak

"Magnezja" [RECENZJA]. Nowy film twórcy "Disco Polo" bardziej kontrowersyjny niż ostatnie dzieła Patryka Vegi? Polskie kino potrzebowało takiego filmu!

"Magnezja" Macieja Bochniaka to jeden z najbardziej oczekiwanych polskich filmów tego roku i jednocześnie produkcja, która może okazać się bardziej kontrowersyjna niż ostatnie filmy Patryka Vegi razem wzięte. "Magnezja" podzieli publiczność, a po kinowej premierze dyskusje pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami będzie można śledzić z popcornem w łapskach. Sprawdźcie recenzję!

11.06.2021Recenzja

"Królestwo Kobiet". Krystyna Janda gwiazdą nowego komediowego serialu TVN! O czym będzie?

Miłość, przyjaźń, zdrada, zbrodnia i pieniądze! Cztery zupełnie różne kobiety łączy przewrotny los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować będą mogły stawić czoła światu. W rolach głównych niezwykłe aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Sprawdźcie szczegóły nowego serialu TVN pt. "Królestwo Kobiet"!

08.07.2020Królestwo Kobiet

"Ethiopiques: Muzyka duszy". Dokument w reżyserii Maćka Bochniaka już dziś na festiwalu IDFA w Amsterdamie. Kiedy premiera TV? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Etiopski jazz - muzyka, którą pokochał świat, a jej wielbicielami są Jim Jarmusch, Patti Smith czy Robert Plant, stała się bohaterką nowego dokumentu HBO Europe "Ethiopiques: Muzyka duszy" w reżyserii Maćka Bochniaka. Europejska premiera odbędzie się 20 listopada na festiwalu IDFA w Amsterdamie, a już w niedzielę, 3 grudnia dokument pojawi się w HBO i HBO GO.

20.11.2017Ethiopiques: Muzyka duszy

"Belfer" sezon 2. Nuda, nic się nie dzieje i Paweł Zawadzki z miną zbitego psa [RECENZJA]

To się musiało tak skończyć. Po gigantycznym sukcesie pierwszego „Belfra”, CANAL+ wręcz musiał kontynuować ten serial. Poprzeczna jest zawieszona wysoko, gdyż pierwszy sezon – napisany przez Jakuba Żulczyka i Monikę Powalisz, a wyreżyserowany przez Łukasza Palkowskiego – naprawdę zaskoczył i prezentował intrygującą, trzymającą za gardło historię. Jak będzie w 2. sezonie? Po projekcji 1. odcinka właściwie jeszcze nie wiadomo....

21.10.2017Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×