Maciej Kurzajewski w reklamie PKO BP za zgodą TVP

Obok Szymona Majewskiego oglądamy teraz Macieja Kurzajewskiego w reklamie PKO BP. TVP uważa, że nie narusza to jej standardów etycznych.

Multimedia

Maciej Kurzajewski bierze udział w reklamie PKO BP. Występuje tam u boku Szymona Majewskiego jako "specjalista od biegania". W spotach Kurzajewski nosi koszulkę z napisem "Biegajmy razem" - nazwą akcji społecznej PKO BP, promującej aktywność fizyczną.

  • Jego udział w kampanii reklamowej PKO BP nie narusza - naszym zdaniem - jego obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej wymaganej przy wykonywaniu zawodu dziennikarza sportowego. Poza tym, na udział w kampanii reklamowej PKO BP uzyskał zgodę przełożonych - poinformowało Wirtualnemedia.pl biuro informacji TVP.

- Maciej Kurzajewski prowadzi na antenach TVP kilka społecznie użytecznych projektów sponsorowanych przez PKO BP, w tym m.in. popularyzujących maratony czy też popularyzujących bieganie rekreacyjne. Od kilku miesięcy emitowane są cyklicznie audycje telewizyjne na te tematy - dodali przedstawiciele biura.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×