maciej kurzajewski

„Pytanie na śniadanie”. To tutaj mieszkał Maciej Kurzajewski z mamą! To stąd się wyprowadzi, by zamieszkać z Katarzyną Cichopek pod jednym dachem

Maciej Kurzajewski to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd TVP i prowadzący „Pytanie na śniadanie”. Odkąd jego związek z Katarzyną Cichopek ujrzał światło dzienne, media bacznie mu się przyglądają i rozpisują na temat poszukiwań pary za domem, który pomieści ich rodziny. Dotychczas prezenter mieszkał w podwarszawskiej miejscowości, gdzie rezyduje również jego mama. Zobacz, jak urządził się Maciej Kurzajewski w domu, który rzekomo ma w planach zamienić na wspólny z ukochaną. W tych wnętrzach liczy się detal!

31.01.2023Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaręczyli się w Jordanii? Pierścionek na dłoni aktorki rozpętał burzę w sieci!

Jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu jest duet z „Pytania na śniadanie”, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para dopiero co wróciła z Jordanii, gdzie świętowali m.in. 50. urodziny Macieja Kurzajewskiego. Zdaniem części internautów, para się zaręczyła a drobiazg, którym błysnęła w studio „Pytania na śniadanie” jest tego dowodem!

30.01.2023Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski kiedyś i dziś. Tak się zmieniał gwiazdor Telewizji Polskiej! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów jest Maciej Kurzajewski. Odkąd na jaw wyszło, że jest w związku z Katarzyną Cichopek jego notowania wręczy poszybowały w górę! Jednak na swój sukces pracował od początków lat 90. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się Maciej Kurzajewski. Publikujemy wyjątkowe kadry!

25.01.2023Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski usunął tatuaż z imieniem Pauliny Smaszcz? Prezenter zamieścił zdjęcie ze studia tatuażu z wymownym podpisem! „Noworoczne porządki”

Osoba Macieja Kurzajewskiego budzi spore emocje w dużej mierze za sprawą związku z Katarzyną Cichopek, z którą współprowadzi program TVP „Pytanie na śniadanie” oraz dzięki aktywności i wylewności jego byłej żony, Pauliny Smaszcz. Choć od dawna nie są razem, łączą ich dzieci - i tatuaż, na który Kurzajewski przed laty się zdecydował. Najnowsze zdjęcie z salonu tatuażu wywołało szereg spekulacji wśród fanów, a wymowny podpis jedynie dolał oliwy do ognia!

03.01.2023Pytanie na śniadanie

Gwiazdy 5. edycji „Sanatorium miłości” oczarowały widzów „Pytanie na śniadanie”. Joanna i Józef to para jak z obrazka! Pięknie się prezentują na wspólnych zdjęciach

W noworocznym wydaniu „Pytania na śniadanie”, jednymi z zaproszonych do studia gośćmi byli uczestnicy najnowszej edycji „Sanatorium miłości”. Na kanapie śniadaniówki usiedli Joanna i Józef. Czyżby między kuracjuszami coś zaiskrzyło? Trzeba przyznać, że pięknie zaprezentowali się na wspólnych zdjęciach z planu!

01.01.2023Sanatorium miłości

Katarzyna Cichopek zaszalała w „Pytanie na śniadanie”! Maciej Kurzajewski nie mógł oderwać od niej wzroku. Publikujemy zdjęcia z planu

Podczas ostatniego wydania „Pytanie na śniadanie” Katarzynie Cichopek najwyraźniej udzielił się już sylwestrowy nastrój i postanowiła ona zaprezentować telewidzom swoje taneczne umiejętności wraz z egzotyczną grupą taneczną! Jak wypadła? Publikujemy zdjęcia z sobotniego planu „Pytania na śniadanie”

31.12.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już po wigilijnej kolacji! Gwiazdy TVP pochwaliły się górą prezentów i świątecznymi dekoracjami

Gwiazdy celebrują święta w różny sposób - na bogato, skromnie lub np. opalając się na piaszczystych plażach w odległych destynacjach. Niektórzy do wigilijnej kolacji zasiadają nieco wcześniej! Tak było w przypadku słynnych „Kurzopków”, czyli Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zobacz, jak wyglądała ich Wigilia!

23.12.2022Pytanie na śniadanie

„Pytanie na śniadanie”. Izabella Krzan zażartowała na wizji z Katarzyny Cichopek. Gwiazda „M jak miłość” się pogniewa?

W programie „Pytanie na śniadanie” występuje niejedno znane nazwisko, a jednymi z najpopularniejszych są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Izabella Krzan, witająca widzów wraz z Tomaszem Kammelem. Podczas jednego z wydań, Izabella Krzan pozwoliła sobie na żarcik, w którym wspomina gwiazdę „M jak miłość”.

22.12.2022Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×