Maciej Maleńczuk w babskich ciuszkach!?

Ten artysta nie da się zaszufladkować.

Multimedia

Maciej Maleńczuk lubi szokować. Czy robi to celowo, czy zwyczajnie z naturalnym wrodzonym wdziękiem? Nie wiemy, ale efekt zawsze jest ten sam. Wszyscy mówią o tym, co tym razem zrobił Maleńczuk.

Tym razem nie miał kłopotów z policją, nie łapał za piersi obce kobiety, nie zwierzał się z brania narkotyków. Otóż Maleńczuk goszcząc w programie Szymona Majewskiego paradował w babskich ciuszkach! Jak prezentował się w kobiecych fatałaszkach?

Super Expres napisał, że tak przebranego Maleńczuka zobaczymy już w poniedziałek w najnowszym odcinku Szymon Majewski Show. Pozostaje tylko poczekać do poniedziałku.

Czytaj także: Maleńczuk chce rzucić narkotyki! Piosenkarz zapłaci za zniewagę policjantów To rzadkość - Maleńczuk czerwony, jak młokos!?

Komentarze

Skomentuj
 • Ula

  mittka2 - mówić, że jest taki tylko dla popularności pokazujesz swój kompletny brak znajomości tematu... proponuje zainteresować się przeszłością pana Maćka i dopiero później wyciągać jakieś wnioski.

  jak dla mnie to prawdziwy geniusz... !

  04.04.2010 17:30
 • M.D. (gość)

  On ma swój styl. Poznałem Maćka osobiście i muszę stwierdzić, że jaki na ekranie, czy estradzie, taki w życiu prywatnym. Nic nie udaje. A ci, co go krytykują po prostu... nie znają tematu.

  01.04.2010 20:46
 • norma (gość)

  Poprostu kretyn - wystarczy popatrzyć..błeee

  28.03.2010 13:28
 • taka prawda (gość)

  Jest ORYGINAŁEM:))Kocham Jego piosenki!

  28.03.2010 12:40
 • mittka2... (gość)

  ;/ to jest tylko dla popularnosci ;/ żal.pl

  27.03.2010 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×