Maciej Musiał rozważa zachowanie dziewictwa do ślubu

Młody gwiazdor po raz kolejny podkreśla swoją religijność.

Multimedia

Maciej Musiał, bożyszcze polskich nastolatek, w zdecydowany sposób wypowiada się na temat wartości, którymi kieruje się w życiu. Najpierw odwołał imprezę z okazji osiemnastych urodzin, ponieważ wypadały one w Wielkim Poście. Potem w rozmowie z "Galą" opowiedział o swojej religijności:

- Wszyscy moi znajomi wiedzą, że jestem wierzący. Jestem osobą, która nie wstydzi się swoich poglądów i hierarchii wartości. Uważam, że każdy powinien mieć swój system moralny. Staram się codziennie choć przez chwilę pogadać z "Tym na górze". Podziękować.

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ: SUPER MIESZKA MI SIĘ Z RODZICAMI MACIEJ MUSIAŁ PRZEŁOŻYŁ IMPREZĘ Z POWODU POSTU

Skrytykował również swoich rówieśników: - To pokolenie porno. Wydaje mi się, że nie należę do tego pokolenia. Czasem, kiedy jestem ze znajomymi, irytują mnie te wszystkie rozmowy o melanżach, kto się jak porzygał i gdzie.

Tym razem w wypowiedzi dla "Życia na gorąco" wyznał, że jest prawiczkiem. - Często zastanawiam się nad tym, czy nie zachować dziewictwa aż do ślubu - stwierdził Musiał. - Rozważam to - dodał. CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ DOSTAJE ZDJĘCIA NAGICH MĘŻCZYZN MACIEJ MUSIAŁ OTWORZYŁ PLAŻĘ MIEJSKĄ W KATOWICACH [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • pati (gość)

    Kocham cię kochanie moje najdroższe serduszka dla ciebie skarbie moje

    05.07.2016 22:44
  • alex (gość)

    Bardzo dobrze chłopak mówi,brawo ;) Martwi mnie tylko to że nagłośnił to iż nie spał z żadną laką,może to być kolejna afera w stylu Britney Spears ona też twierdziła że jest pożądna ale chyba od słowa pożądanie ;) Ha ha ha ha

    01.07.2013 23:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×