Maciej Musiał ukarany za maturalne selfie!

Po tym, jak Maciej Musiał tuż przed maturą z języka polskiego zrobił zdjęcie sobie i swoim kolegom w sali egzaminacyjnej, sprawą zainteresowała się Centralna Komisja Egzaminacyjna. Młody aktor musiał ponieść konsekwencje swojego czynu.

Selfie z sali maturalnej Macieja Musiała, które natychmiast po zrobieniu pojawiło się na portalach społecznościowych, doczekało się wielu publikacji, ale i krytyki ze strony internautów. Przez jego "sweet-focię" z matury do dyrektora szkoły dzwoniła osoba z CKE. Choć aktor nie złamał regulaminu egzaminu, to jednak za swój wybryk został ukarany.

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ: PRZEZ MOJĄ "SWEET-FOCIĘ" Z MATURY DO DYREKTORA DZWONIŁA PANI Z CKE [WIDEO] "SELFIE" MACIEJA MUSIAŁA NA MATURZE! [ZDJĘCIA]

- Dyrektor, facet z klasą, bez paniki i durnej presji ustalił prawdę, że zdjęcia robili przed egzaminem, potem oddali telefony. Urzędnicy z Komisji i tak wysłali obserwatora. Siedział przy mnie na wszystkich egzaminach i bacznie się przyglądał. To budujące, kiedy sobie uświadamiasz, że ludzie, którzy rządzą w tym kraju i odpowiadają za edukację, kierują się w pracy artykułami w tabloidach - powiedział przekornie Maciej Musiał w rozmowie z "Vivą".

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ MUSI PRZEPROSIĆ ZA MATURALNE SELFIE? Z JAKICH PRZEDMIOTÓW MACIEJ MUSIAŁ BĘDZIE ZDAWAĆ MATURĘ? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • inaczej zwany (gość)

    w tym kraju debili nie brakuje.

    22.05.2014 21:27
  • normalny (gość)

    mało budujące jest to , że gamoń nie zrozumiał przerabianych wcześniej zasad i wszedł na sale z telefonem. głąbów i analfabetów nie brakuje..

    22.05.2014 20:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×