Maciej Musiał za rok będzie zdawał do szkoły teatralnej [WIDEO]

Maciej Musiał nie rezygnuje z bycia zawodowym aktorem. Zamierza zdawać do Akademii Teatralnej w Warszawie w przyszłym roku, a najbliższe miesiące wykorzystać na przygotowanie się do egzaminów wstępnych. Jednocześnie aktor będzie studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz wideo:

W tym roku Maciej Musiał z dobrym wynikiem zdał egzamin maturalny. Od października aktor rozpocznie studia filozoficzne na Uniwersytecie Warszawskim. Nie rezygnuje jednak z marzeń o byciu zawodowym aktorem. Do Akademii Teatralnej zamierza zdawać za rok, a czas ten poświęci na przygotowanie się do egzaminów wstępnych.

CZYTAJ TAKŻE: SELFIE MACIEJA MUSIAŁA NA MATURZE [ZDJĘCIA] MACIEJ MUSIAŁ MUSI PRZEPROSIĆ ZA MATURALNE SELFIE?

Nie miałem czasu się przygotować. Wiem, że co roku zdaje tam tysiąc zdolnych młodych ludzi, więc wolałem nie stawać z nimi w szranki bez przygotowania. Chcę poczekać rok – mówi Maciej Musiał w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Maciej Musiał w tym roku skończył dopiero 18 lat, ale ma na swoim koncie wiele ról zarówno telewizyjnych, jak i filmowych. Wystąpił w takich filmach, jak „Baby są jakieś inne” i „Futro”. Zagrał też w serialach „Plebania”, „Ojciec Mateusz”, „Hotel 52”, „Czas honoru”. Największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego z serialu „Rodzinka.pl”. W marcu 2013 roku Musiał został jednym z prowadzących programu „The Voice of Poland”. Aktor ma nadzieję, że nie będzie musiał rezygnować z tego projektu, gdy dostanie się na studia aktorskie.

CZYTAJ TAKŻE: MACIEJ MUSIAŁ ZDAŁ MATURĘ! ZOBACZ ŚWIADECTWO MATURALNE AKTORA! [ZDJĘCIE] MACIEJ MUSIAŁ NIE ZDAWAŁ DO AKADEMII TEATRALNEJ

Nikt nie mówi, że tak musiałoby być, że musiałbym z tego zrezygnować. Nie wiem, jak uda mi się dostać, to będę mógł coś więcej na ten temat powiedzieć. Gdzieś tam jest taka opinia, że akademia rzeczywiście nie pozwala na występowanie przed kamerami w początkowych latach nauki. Nie byłem na akademii, nie wiem, jak to jest współcześnie. Z tego, co słyszę, to się zmienia – mówi Maciej Musiał.

Aktora w roli prowadzącego piątą edycję programu „The Voice of Poland” będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już 6 września. Dzień później na antenę powróci serial „Czas honoru”, w którym Musiał wciela się w rolę powstańca Apacza. W listopadzie będzie miała natomiast miejsce premiera filmu z udziałem młodego aktora „Dzień dobry, kocham Cię!”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×