maciej musiał

"Pułapka". Maciej Musiał stresował się pracą z Janem Fryczem. Jak udało mu się przełamać lody z wybitnym aktorem?

Maciej Musiał zagrał w 2. sezonie "Pułapki". Na planie serialu TVN przyszło mu współpracować m.in. Janem Fryczem, wybitnym polskim aktorem, który budzi podziw, ale również respekt. Młody aktor w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl przyznał, że stresował się pracą z Janem Fryczem. Panowie znaleźli jednak wspólne tematy do rozmów, które pozwoliły im przełamać pierwsze lody.

25.09.2019Pułapka

"Wiedźmin" będzie najlepszym serialem na świecie! Maciej Musiał opowiada o swojej roli w produkcji Netflixa!

"Wiedźmin" Netflixa będzie najlepszym serialem na świecie? Tak twierdzi Maciej Musiał, który w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedział pokrótce o swojej roli w wyczekiwanej produkcji na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego. Czy jego bohater odegra istotną rolę w wątku Ciri? Jaki będzie "Wiedźmin" Netflixa? Posłuchaj wypowiedzi młodego aktora!

06.09.2019Wiedźmin

BohaterON. Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Maciej Musiał i inni aktorzy pomagają Powstańcom Warszawskim!

Różczka, Więdłocha, Pawlicki, Zakościelny i Musiał po raz kolejny włączają się w ogólnopolską akcję "BohaterON – włącz historię!", zachęcając do wysłania kartek i listów do Powstańców Warszawskich oraz pamięci o naszej historii. Aktorzy wystąpili – obok Pani Hanny Stadnik, ps. "Hanka" – w materiałach promujących kampanię, między innymi w dwóch wyjątkowych spotach.

01.08.2019BohaterON

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×